Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Miért fontos ha, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért fontos ha, hogy a barátnőtök szeresse a szopást?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolataim szinte mind azért ment tönkre mert “nem szoptam jól”. Egyik barátom levideózta ahogy szopom és kívülről tényleg nem nézett ki jól, viszont nem tehetek róla, hogy hamar kezdek öklendezni.

márc. 20. 22:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Azért az gáz, ha egy kapcsolat ezen megy tönkre. Ráadásul nem az van, hogy nem csinálod, hanem mert szerintük nem jól csinálod. Tanítsanak meg (simán van, hogy ami egyiknek nem jó, az másiknak nagyon is), felejtsék el a mélytorkozást, stb. Én csak azt nem szeretném, ha nem is lenne rá hajlandó egyáltalán, mert szerintem az tök alap szint egy kapcsolatban.
márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
10-es ez elég alpári
márc. 20. 23:11
 13/29 anonim ***** válasza:
26%

Rengeteg nő van aki sosem csinálja

Szerinted az összes nő aki valaha kapcsolatban volt ők mind csinálták? Ugyan már

márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
Hát az a rengeteg nő max olyan pasit kap maga mellé, amilyen ő önmaga is. Vagy semmilyet
márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem keress értelmesebb pasikat. Nekem pl. - sorry hölgyek - a szopás igenis fontos. Nem csak az érzés miatt, ez valahogy nálam a legnagyobb bizalom és a teljes elfogadás.



De! Legyen már egy pasinak annyi esze, hogy irányít. Ha felvette és visszanéztétek, azt mondja meg, mit kellene másképp csinálnod. A szopás egy művészet (a punci nyalás is), nem abból áll, hogy tövig bekapja a csaj a brét. Van kezed, nyelved, nyálad, cicid. Azokat is kell használni. Odaadó, aranyos csaj lehetsz, aki tud szeretni ("Viszont a szex többi részét úgy gondolom, hogy jól csinálom")


Szóval: szerető, türelmes pasi, kommunikáció és gyakorlás. Ami viszont nem jó neked, azt ne csináld.

Lenin elvtárs is megmondta, hogy tanulni, tanulni, tanulni. Én drukkolok neked ❤️

márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel szeretem ha a nő öklendezik közben.

De hogy válaszolják neked ez valahol érzékibb bensőségesebb mint a dugás, és min az egyik előttem író mondta, hogy élvezi ha a nő is foglalkozik vele. Emelett nekem is alap a kölcsönös orális kényeztetés. Van hogy "csak" ez van. 🙂

márc. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%

Na de csajok, a kérdés a szopásról szólt, nem a mély torokról.


1, Azért fontos, mert aki ebben nem nyitott, az másban sem. Ergo rohadt hamar ráunok.


2, Ha te nem szopsz, gondolom a nyalást sem igényled, ugye? Mert hát így korrekt. Akkor mi az előjáték? Vagy odaköptök azt go?! Megint csak elég unalmas lehet.

márc. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert nem volt még egy normális pasid aki türelmesen hagyta volna, hogy kísérletezz. Gyorsan mind a szádba élvezett aztán panaszkodott, ugye?

Amúgy a 10-es fogalmazása lehet, hogy nem tetszett neked de a tartalmát figyeld meg. Az egy férfinak hozzáadott érték és semmi olyan nincs benne amit eddig se tettél volna meg, ha jól olvastam a soraid.

márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex fontos pillére egy kapcsolatnak, annak pedig az élvezhető szopi is része. Kb ennyi szerintem.
márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
18-as igen előfordult sokszor amit mondasz utána meg semmi folytatás nem volt.
márc. 21. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!