Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, elmodanátok a párotoknak/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elmodanátok a párotoknak/ férjeteknek hogy nemrég mással sokkal jobb volt a szex? Pasik, ti ilyen helyzetben mit reagalnátok? Megprobálnátok kideríteni miben volt jobb a másik vagy rosszul esne és féltékenységi jelenetet rendeznétek?

Figyelt kérdés
márc. 21. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem a másik személy vagyok, ha a másik személlyel azonos szexuális élményt szeretne, akkor menjen a másikhoz. Persze vannak dolgok amiben lehet finom hangolni és összecsiszolódni, de az nem egyenértékű a másikhoz való összehasonlítással/formálással.
márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Kirugnám. 50/ f.
márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem volt jobb neki, csak nem bírt ellenállni a nagy f.sznak állítólag! Megcsalt, lebukott. Szégyelte.

Szexeltem vele egy kiadósat, de úgy megb.sztam mint egy r.bancot!

Másnap reggel mondtam, csomagoljon és húzzon el! Sírt, könyörgött, fogadkozott hogy engem szeret, bocsássak meg neki.

De nem hatott meg vele!

márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gergelice16 ***** válasza:
83%

Függ attól, hogyan mondja. Ha azt érezteti velem, hogy nem vagyok elég jó, akkor az nagyon bántana. Ha viszont csak annyit mondana, hogy így vagy úgy jobb lenne neki, akkor még örömmel is fogadnám a kritikát. Valószínűleg nagyon nem zavarna, hogy a másik jobb volt, mert a kapcsolatunk nem a szexualitásra épül, így tudom, hogy egyébként eszébe sem jutna, hogy elhagyjon engem egy jobb szexpartnerért.

Ez csak az én esetem, más férfinál nem biztos, hogy jó ötlet lenne. Ezt már neked kell megmondanod, te ismered őt. Mennyire erős a kapcsolatotok? A bizalomra épül vagy a szexualitásra? Mert utóbbi esetben nem sok esélyed van.

márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavarna
márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez az infó az amit jobb ha soha nem mondasz el, mert szinte tuti, hogy megsérted vele a másikat!

Egyébként ha úgy érzed az exed sokkal jobb volt akkor nem a megfelelő emberrel vagy egy párban...

márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Mi lenne? Kidobnám. Én sem hoznám fel soha, hogy milyen jó kis feszes melle/segge/hüvelye volt az én exeimnek vagy hogy mennyivel jobb volt az orál.


39/f

márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4es a bizalomra épül, de nyilván nem esne neki jól.Es félek a szexuális eletünkön is rontana.


6os nem az ex pasim, ex szeretőm!

márc. 21. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
#8 ugyanaz lesz az eredmény. Fordítsd meg a képletet, neked hogy esne ha a párod azzal jönne elő, jó vagy, jó vagy baby, de bizony az egyik ex-szeretőm sokkal jobb volt nálad. Neked sem esne túl jól.
márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!