Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik járnak erotikus szolgálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neurotech kérdése:

Akik járnak erotikus szolgáltatásokra és csókolóznak is, nem zavar, hogy egy órája még f... volt a csaj szájában?

Figyelt kérdés
Sokan írnak beszámolókat, hogy milyen nyelves csókkal indítják a légyottot, miközben a felkapottabb masszázs meg szexpartlányoknál gyakran csak fél óra telik el két vendég között. Ráadásul a levezetés a találka végére kerül, gyakran a szájában ér véget a móka. Aztán jön a kövi vendég aki csókolózik vele. Tudom, hogy valszeg kimossa a száját no de akkor is. Ti hogy látjátok ezt?
márc. 22. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha zavarná nem menne.
márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
100 prosti után egy normál kapcsolatban kaptam el betegséget. Az összes nőt akit valaha megcsókolsz, már volt fasz a szájában. Most hogy 10 perc telik el vagy 10 év, nem tudom mennyit számít ha kimossa.
márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan "férfi " aki szereti a spermát kinyalogatni onnan is.
márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez hitves feleséggel is előfordulhat.
márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 4-esssel. Én a kolléga nőmet hozom viszem munkahely és az otthona között. Össze is melegedtünk ahogy kell. Volt olyan is, hogy mielőtt odaértünk hozzájuk, félreálltam egy jó szopatásra. Mivel az autót nem kenjük össze, szájba is mentem lenyeléssel. Utánna, mikor kiszállt a kapuban váró férjével csókolózott. Ez sem külömbözik semmiben sem.

De egyébként igen, egyébként nem tudhatjuk, hogy az édese csókoló feleségünk, barátnő, vagy élettársunk száját nem e éppen fél, vagy egy órája b@szta és verte tele egy másik férfi. A külömbség csak annyi, hogy mikor egy szexpartner, vagy masszázs lányhoz megyek, tudom, hogy valaki előttem biztos, hogy televerte a száját.

márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező megnyugtatlak, ha van csajod vagy lesz, annak is sokan verték már a szájába. Még az is lehet hogy innen is.
márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek azzal, hogy nem veszélyesebbek a hivatásosak nemibetegsegek terén, és hogy sok baratno/feleség van aki megcsalja a párját. Csak azért kérdeztem, hogy ki hogy áll ehhez, mert számomra ez kicsit olyan, mint; Úgy eszel meg egy kaját, hogy tudod, hogy beleköptek mikor készítették, ez a barátnő dolog meg olyan, hogy nagy valószínűséggel nem köptek bele, ha meg igen azt nem tudod akkor. És igen semmi bajod nem történik ha megeszed a teleköpött kaját, de nem tennéd meg ha tudnád. Köszi a válaszokat, jó látni többféle aspektust, jöhetnek még.
márc. 22. 12:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészségére másnak ha erre vágyik, de én tuti nem tenném 😂
márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Sok igénytelen ember van, akinek semmi nem számít, ha feláll a fasza.
márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elkaphatod a párodtól is ha olyan. De nyilván egy prostit azért nap mint nap sokszor és sokan dugják.
márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!