Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek úgy az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek úgy az első cuckold kalandba, hogy a párod (nő) csak úgy próbálná ki az elsőt ha nem vagy ott?

Figyelt kérdés

Régi bakancslistás dolog ez nála, meg talán a hármas is, illetve az is, hogy egy hogy másik nővel kipróbálja.


Aztán mikor szex közben kérdezem, mindig azt mondja, hogy akarja..

Viszont totál szégyellős alapból és csak úgy menne bele, hogy nem vagyok ott. Pl nyaráloson tinderen kiválaszt egy pasit és vele. Reggel elmennek este, vagy másnap hazajön.


Cserébe lenne előttem másik nővel, meg kövi nyaraláson akár egy hármas. Viszont én más nőhöz nem érhetek, azt nem igazán díjazná. Ez inkább róla és így rólunk szólna.


márc. 26. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
😂😂😂
márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Külföldi nyaralás lenne egyébként.
márc. 26. 16:33
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Csak kefélni akar mással is
márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha ígéretét tenné a hármasra, csak akkor 😁
márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Bele, nálunk is így kezdődött, aztán folyamatosan oldódott.

Másrészt az se rossz, ha másik nőt vesztek be.

Szerintem vágj bele.

márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ha így tudja elengedni magát akkor persze.
márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen
márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Mi lányt keresünk 3.-nal de az is hihetetlen nehéz...29L
márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Aham, szóval ő nyugodtan félrekúrhat akárhány pasival majd, de te hozzá sem érhetsz majd más nőhöz - mert ez lenne belőle. A cuckold meg fordítva működik, az első alkalomnál mindig ott a nő párja és csak idővel TALÁN elér annyi bizalmi szintet a beszálló hogy lehet "különprogramon" is.
márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas 😉
márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!