Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek úgy az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek úgy az első cuckold kalandba, hogy a párod (nő) csak úgy próbálná ki az elsőt ha nem vagy ott?

Figyelt kérdés

Régi bakancslistás dolog ez nála, meg talán a hármas is, illetve az is, hogy egy hogy másik nővel kipróbálja.


Aztán mikor szex közben kérdezem, mindig azt mondja, hogy akarja..

Viszont totál szégyellős alapból és csak úgy menne bele, hogy nem vagyok ott. Pl nyaráloson tinderen kiválaszt egy pasit és vele. Reggel elmennek este, vagy másnap hazajön.


Cserébe lenne előttem másik nővel, meg kövi nyaraláson akár egy hármas. Viszont én más nőhöz nem érhetek, azt nem igazán díjazná. Ez inkább róla és így rólunk szólna.


márc. 26. 16:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán...a felségemről lenne szó
márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... totál szégyenlős, ki előtt? Előtted??? Közben egy vadidegen Tinderrel leszervezett pasival meg nem? Bocs, de ez így nagyon nem kerek... Előtted ne legyen már szégyenlős!

S elég érdekes ütemezés, "majd valamikor nyaraláson" s "majd valamikor az azt követő nyaraláson". Döntsétek már el, hogy mit akartok! Ha cuckoldra vágytok lementek egy klubba / szerveztek a netről és vágjatok bele, de ez így elég nyögvenyelős langyosvíz ami irgalmatlanul távol van bármiféle konkrét megvalósítástól.

márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez így elég egyoldalú sztem.

Neki mindent, neked semmit!?

márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, látni akarnám.
márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már cuckoldot akar a nejed én a helyedben belemennék egy erotikus masszázsba ahol a pasi szexel vele. Talán azt akarja kipróbálni, hogy mennyire tudná élvezni mással a szexet és nem akar csalódást okozni neked azzal, hogy előtted egy másik pasi szexel vele de ő nem élvezi. Itt a szexen lenne a lényeg és nem azon, hogy romantikus hétvégét tart mással.

Az én feleségem is gondolkodik ezen. Amikor eldönti, keresünk egy számára vonzó erotikus masszőrt és elviszem hozzá.

márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt mindig a nejem kérése,először csak kettesben szeretne lenni a másik férfival. Hármasra kerestünk,de a kettes együttlét után,nem került sor hármasra. Kivéve egyszer.
márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#16 hát ez ilyen sajna, ha a pasi alapból megpendíti, hogy nem lehetne-e esetleg először kettesben akkor szinte 100% hogy utána 3-ast már nem fog akarni (szimplán csak dugni akart). Sőt a netes "legények" egy része ha azt érzékeli hogy a páros női tagjával kommunikál akkor bepróbálkozik ezzel (= valójában nem is akar hármast).
ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 barebackcuckold ***** válasza:
100%

A feleségem mindig egyedül dug, a lakásunkban otthon., aztán hazahív. Én is így szeretem, a várakozás, fantázia, izgalom, így a legnagyobb.

És csak gumi nélkül, hogy valóságos legyen a dolog.

ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
#18 úgy látom szerettek hazardírozni...
ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!