Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas női libidó valahol egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas női libidó valahol egy férfi azt írta, hogy nem bírja a tempót ez sok férfinál így van?

Figyelt kérdés

#magas női libidó
márc. 27. 13:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9 Nem értem, hogy miért nem tesz azért, hogy a libidója neki is magas legyen.
márc. 27. 14:17
 12/19 anonim ***** válasza:

11: Nem érdekli őket, valami más búbánatuk van. Én ezt tapasztaltam.

Neurózisok, kényszerbetegség, ami erősebb, mint hogy egy szerelmi-szexuális kapcsolatot akarjon felhőtlenül megélni.

Sokakat nem érdekel az egész szexualitás téma, csak teher nekik.

márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Emiatt nem hagynék el senkit, ha tenne valamit azért hogy neki is magas legyen a libidója, de ha nem, akkor elhagynám, meg ha nem mondaná meg az első együttlétünk előtt.
márc. 27. 14:24
 14/19 anonim ***** válasza:

13:

A férfi szokta elhagyni a nőt ebben a felállásban.:)


Az első együttlét előtt nem mindenkinek van ilyen infója magáról, nekem se volt.

márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szerintem azok, akiknek nem ugyanazok a szexuális szükségleteik, nem egyeznek, azok nem illenek össze, egy hozzászóló valami olyasmit írt, hogy a férje nem sokszor igényli, és úgy gondolom hogy nem mindig és nem mindenkinek elég csak a szerelem nekem nem lenne elég.
márc. 27. 14:34
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Pedig szerintem ilyen téren egymáshoz lehet amúgy "fejlődni".
márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy gáz, ha valaki emiatt szakít a párjával ahelyett, hogy tenne, hogy magas legyen a libidója, szerintem ha nem tesz semmit, akkor az nem szerelem, szerintem ha valakinek ennyire alacsony libidója, az olyan, mintha aszexuális lenne, néha ők is szexelnek is, de kevesebbet, mint aki nem bírja a tempót.
márc. 27. 15:53
 18/19 anonim ***** válasza:
Te a nő vagy a férfi vagy? Egyébként neked mekkora lenne az igényed?
márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most a kerdes nem a kiugro, magas noi libidorol szolt? Hogy jon ide az alacsony libido? Egyebkent egy teljesen egyenfuggo es egyben relativ dologrol beszelunk. Mind a kettonek kulonbozo okai lehetnek, illetve a ket szelsoertek sehogy sem kompatibilis.
márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!