Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok! Volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok! Volt már, hogy azonos nemű mozdult rátok elég rámenősen?

Figyelt kérdés
Mi lett belőle?

márc. 28. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Le ordítottam hogy mit képzel magáról és pfon csaptam, S le bziztam.
márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

#1 Remélem fel lettél jelentve, te primitív, homofób szutyok.


Kérdező:

Volt, nem egyszer. Megmondtam normálisan, hogy bocs, hetero vagyok, és ennyiben maradt. Ugyanolyan higgadtan elutasítottam, mint egy nem tetsző pasikat, csak az utóbbiak rámenősebbek, és nem tartják tiszteletben a nemet, amíg nem mondom/hazudom azt, hogy pasim van.

Szóval egy leszbikus/biszex csaj nyomulása még kevésbé kellemetlen, mint egy pasié.

márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok flörtölgetni lányokkal de nem mernék rámozdulni senkire se, csak mert ahhoz hogy ilyen irányba nyissak valaki felé, bizalom kell, és nincs olyan lány ismerősöm akiről tudom hogy biszex, leszbi, és megbízó benne, de szemezgetni szoktam lányokkal, hátha tovább megy a dolog, de eddig sikertelen.

Privit nem kérek.

márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem volna.


Belegondolva abba hogy sosem volt ilyen élményem, nyitott lettem volna rá.


Mindig rosszkor voltam, rossz helyen. :')

márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de ugyanúgy leszereled mintha egy pasi nyomulna akit nem akarsz.
márc. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

2

Hát, ha nyomul valaki, jogában áll mindenkinek megvédenie magát. Bocs hogy ezt tőlem kell meg tud.

De gondolom ha egy pasi lenne rámenős,nyomulós, akkor teljesen természetes lenne ha láb között is rúgnád.

De a nőknek nem szabad egy rossz szót sem szólni.

Undorító.

márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos egy barátságnak lett ezzel vége
márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!