Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már szerelmes ellenkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerelmes ellenkező nemű barátba, sikerült meghódítani, volt szex köztetek, mennyi ideig kerülgettétek egymást, olyan volt a szex, mint képzelted?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány barátom, nagyon akartunk szexelni de tartottunk tőle, hogy a barátságunkat tönkre tenné. Így nem tettünk semmit pedig lett volna rá alkalom és tényleg nagyon jóban voltunk. Aztán rengeteg pénzt örökölt...már nem barátkozik velem én pedig nagyon bánom, hogy sosem volt köztünk szex. Még sosem voltam akkora mellű nővel, legalább azt az élményt kipipálhattam volna. Persze utólag könnyű okosnak lenni... F.
2023. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fősulin több barátságból is lett kellemes szex barátság mellett :P 31F.
2023. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány barátomba szerettem bele, de nem viszonozta az érzéseimet.
2023. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam éppen aktuális a téma!

Kétszer éltem meg ilyet. Egyik általános iskolai osztálytárs volt, másik pedig az egyik haverom húga, akit kiskorunk óta ismertem.

Mindkettővel első házasság után jöttük össze. Haverom húgával nem volt jó élmény a szex. A randizás igen, azt élveztem! Tizenévesen kissé lázadó típus volt, szexin öltözött, felnőtten is képes volt miniszoknyában, térdig érő csizmában járni. Úgy gondoltam, szexben nagyon tüzes, vagy akár domina típus lehet. Erre kiderült, teljesen frigid. Nem szereti a szexet! Hajlandó rá a másik kedvéért, de ő szinte semmit nem élvez benne. Nagyon kiábrándító élmény volt. (végül egy idős pasival jött össze, együtt élnek régóta)

Az osztálytárs egy kifejezetten gyönyörű lány, nő. Átlagos, kissé duci srácként esélyem nem volt vele. Pedig tizenévesen nagyon jóban voltunk, sőt. Volt, hogy együtt öltöztünk strand öltözőfülkében. Nem bírtam megállni és megfordultam, ahogy ő is. Nekem ő, neki én voltam az első, akit meztelenül látott. Sajnos állandóan közénk állt valami, mindig hozott valamit az élet, aki megzavart, aki közénk furakodott, vagy a sors eltávolított minket. Mindig! A strandon a haverok zavartak minket. Siettettek, mert ők is öltöznének. Éppen elkapott minket a vihar és sorbanállás volt a fülkéknél, így kerültünk össze.

Számtalanszor álmodoztam róla, de soha nem sikerült összejönni vele. Családosan eltávolodtunk, csak a facebookon tartottuk a kapcsolatot. Nemrég összetalálkoztunk. Úgy beszélgettünk, mintha előző nap is láttuk volna egymást. Szinte semmit nem változott! Most is gyönyörű! Olyan típus, mint Natasha Henstridge színésznő. Másnap ismét találkoztunk, úgymond randiztunk, még aznap este szex volt a vége. Úgy estünk egymásnak, mintha be akarnánk pótolni sok évnyi vágyakozást. Kegyetlenül jó volt! Minden stimmelt, újra és újra szexeltünk reggelig, alig aludtunk.

Most várom, mi lesz ebből. Úgy érzem, halogatja a találkozást. Talán megbánta.

2023. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer egy lány barátom folyton kérdezgette, hogy amióta nincs barátnőm hiányzik-e a szex, egyszer mondtam neki, igen, hiányzik, tudsz segíteni azt mondta nem tud, csak azért kérdezi mert érdekli, hogy csinálom-e magamnak, mondtam, hogy igen, de már régen csináltam, szó szót követet, azt mondta végül, szájjal vagy kézzel kielégít, ha nagyon akarom.
2023. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!