Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek egy rosszlányhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy rosszlányhoz masszásra és kézi levezetésre az nem számít megcsalásnak? Illetve nemi betegség szempontjából biztonságos dolog nem?

Figyelt kérdés

márc. 29. 13:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Tedd fel a kérdést fordítva; te mit szolnál, ha a barátnőd menne el egy férfi masszőrhöz, vagy férfi prostihoz masszírra, kézzel való begejezésre?
márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Engem nem biztos hogy zavarna. Főleg mert velem előre meg lehetne beszélni
márc. 29. 14:00
 3/22 Noren1989 ***** válasza:
57%
A tenyeredről beszélünk, mint Baràtnő, ugye?
márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Biztonságos ha amúgy tisztaság van, de azért a masszőrök erre figyelnek.. Szerintem megcsalás, de volt már hogy a párom nem szexuálisan csalt meg, de amikor távkapcsolatban éltünk gyakran egy másik pasival találkozott, talán nem történt köztük semmi, én szomorú voltam a megcsalás miatt, de sikerült rendezni a dolgot. Kérdező, tudod főleg a gyakorin mindenki hamar megbillogozza az embert, én is furán néztem azokra akik szeretőt tartottak, egészen addig a pontig, amikor váratlanul én kerültem a helyzetbe.
márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Feleségem van. Gyerek miatt alig van szex.

Illetve tényleg egy masszírozás is jól esne nagyon kötöttek az izmaim.

Szóval 2in1 húsvétkor jó lenne

márc. 29. 14:05
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem biztonságos. Sajnos még ez sem... HPV, HSV-2 befigyelhet
márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát azt nem kéne hazavinni... 😕
márc. 29. 14:10
 8/22 anonim ***** válasza:
25%

Biztonságosnak biztonságosabb mintha natúrban leszaxizna.

#6 a HPV-t simán a metrón elkaphatod, vagy bárhol. Nem kockázatosabb egy prostihoz menni kézimunkára mint megfogni egy kapaszkodót a buszon.

Az hogy megcsalás-e meg a csajoddal beszéld meg. Bár szerintem tudod a választ a nők 99.999%-ánál megcsalásnak számítana.

márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

7. Szégyelld magad, te utolsó hulladék.



Nem hogy a párodnak segítenél és passzolnátok le a gyereket valakihez, amíg randiztok és szexeltek.


Minek házasodtál? Huuuuh, de buta emberek élnek itt..

márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Scream85 ***** válasza:
88%

A kötött izmaid miatt rendes masszőrhöz menj, ne egy rosszlányhoz, az nem olyan :D

Amúgy meg igen, ez nagyon is megcsalás, hogy egy rosszlányhoz mennél kiveretni! K**va gáz...

márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!