Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szex után ha elmentek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szex után ha elmentek, mennyi idő még újra feláll és jöhet a következő menet?

Figyelt kérdés

Azt is élvezitek annyira mint az elsőt?

És mitől függ, hogy újra elég merev legyen?

Kort is írjatok légyszi.



márc. 29. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Merev marad elélvezés után is, nem állok meg a következő menthez, hanem folytatom tovább ugyanúgy.
márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
54 évesen már általában kell 1 nap. :) 20 évesen semennyi idő nem kellett, ment simán tovább azonnal.
márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Változó, alapvetően mindig egymenetes voltam, de azért olyan 25 éves koromig kitudtam erőltetni egy második menetet mindig, ha úgy akartuk, mert az elsőnél pl túl gyorsan mentem el. Volt olyan, hogy nem is lankadt le egyáltalán az első után. Sosem volt olyan kemény a másdiknál, mint az elsőnél, de érdekes módon a második orgazmus sokszor jobb volt, mint az első.

Most közel 29 évesen, és 4 év párkapcsolat után már nincs olyan, hogy második menet. Lehet azért is, mert már nem akkora a szenvedély, mint az elején, de ha egyszer elmentem, utána lelankad, és ha fel is állítja szájjal a másodikra, mindig lankadozok a puncijában, legutóbb mikor próbáltuk ezt, félbe is hagytuk. Már nem úgy áll a rúd, mint 20 évesen, mert pl ha reggel kiverem magamnak, és majd csak este szexelünk, már akkor is érzem, hogy nem úgy áll...

márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

kb 3 perc

43F

márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Laly1972 ***** válasza:
10 perctől 2 óra
márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5-10 perc. Természetesen függ a nő szájától és illatától is. F 45
ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!