Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sose volt a páromnak orgazmusa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt a páromnak orgazmusa hogyan tovább ?

Figyelt kérdés

A mostani partnerem ( 3 hónapja vagyunk együtt szóval viszonylag friss ) sosem volt semmilyen orgazmusa. 28 éves nő . Már a legelső aktusunk előtt közölte hogy ne várjak csodát mert részéről nem lesz nagy finálé mindegy mit csinálok . A szexuális életünk amúgy teljes mértékig kielégítő és azt mondja hogy neki is csak nincs orgazmus de ő így élt egész életében elfogadta , mivel azt mondja az összes többi részét ő is ugyan úgy élvezi .


Annyira "jutottunk" mi is közel ez már előző partnerekkel is volt hogy úgy érzi ott van hogy na most na most na most majd mintha elvágták volna onnantól semmi .


Szakemberhez nem szeretne fordulni egyáltalán azt mondja hogy neki ez teljesen jó így és én se akarom ezt annyira erőltetni. Mondtam hogy bármikor úgy érzi mehetünk akár együtt is ilyen helyre partner vagyok bármiben de nem erőltetem.



Ezektől függetlenül nyilván azért megjelenik bennem hogy csak segítenék neki de nem tudom hogyan . Bármi tipp ?



ápr. 3. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először magának kéne felfedezni. Vagyis maszturbálnia kell. De feltételezem ezt már próbálta. Úgy se sikerült neki?
ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A nők 20-30 %-nak nem nagyon, vagy alig van orgazmusa, bizonytalanul, nehezen, zavartan (ugy érzi hogy bepisil, vagy más kellemetlenséget érez) lehet csak elérni. Esetleg még nem találta ki hogyan tudja elérni.

Mivel a női orgazmusnak nincs szerepe a szaporodásban, ezért az evolucio ezt nem fejlesztette, hanem csak egy, a szextől független opcionális lehetőségként alakult ki.

ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
A leg bölcsebb ha nem erőlteted. Egyébként sok nő sokszor nem is tudja mi az az orgazmus vagy is nem tudja hogy az az amit érez az az igazi orgyzmus
ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

áhh, ez annyira rossz érzés, együttérzek vele.


nekem nagyon-nagyon sokáig elhanyagolható %-ban volt orgazmusom aktus vagy akár nyalás/ujjazás közben. Mondjuk, annyira ritkán, hogy emlékszem konkrétan azokra az esetekre, amikor sikerült. :(


Masztinál oké vagyok. Az megy a barátnődnek, vagy ott is megakad?


nálam egyértelműen fejben volt a gát. Aztán amikor elköttettem magam, hogy véletlenül se lehessen több gyerekem, onnantól kilőtt az orgazmusrakéta. Mármint, magamhoz képest - azért most sem egyértelmű meg nem minden alkalommal van, de jellemzően azért nagy arányban sikerül, és sorozatos spriccelős is van, egyszóval működök.


erőltetni tényleg nem lehet, illetve - egyetlen "erőltetés" az ami nálam hatékony. mégpedig, a bdsm elemei - azok meglepően intenzíven erősítenek rá az izgalmi állapotomra, és amolyan "kierőszakolt" orgazmust is el lehet érni, azaz, már-már fájdalmas-érzékennyé tud válni a csiklóm - de akkor történik meg az, hogy egymás után lehet kiváltani 7-8-10 hullámot. Sosem gondoltam volna, hogy ilyet el lehet érni nálam...

ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pl saját magammal okés vagyok, van orgazmusom, de úgy még sose volt, hogy más is tartózkodott a szobába. Valóban fontos tudni, hogy magának meg tudja-e oldani. Ha nem, akkor ott esetleg inkább a gátlások játszanak.


De én is mindig elmondom, hogy kamuzni nem akarom az orgazmust, de ne erőltessük, mert rástresszelni se akarok, akkor végképp soha soha nem lesz és amíg valaki tényleg kibékül vele, nem zavar abszolút. Amíg nekem jó szexuális életem volt magamhoz se nyúltam, tehát akkor így orgazmusom se volt hónapokig mert nem kellett.

ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
türelem, odafigyelés
ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Maszturbacioval se tudta még soha elérni magának. Szoktunk róla beszélni de direkt nem vagyunk rá görcsölve hogy na majd most . De akkor a türelem lesz itt csak a megoldás egyenlőre .


Köszönöm szépen a válaszokat !

ápr. 4. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ha masztinál sem megy, akkor komolyabb baj van. Esetleg eszközökkel próbálta? Vibrátor ilyesmi?

Én 10 éve élek komoly párkapcsolatban, előtte egy férfi volt az életemben, egyikkel sem volt orgazmusom egészen 2 évvel előttig.

Már én magam is lemondtam róla, gondoltam a maszti majd megoldja, ott kielégülök, kész, elfogadtam.

Aztán egyszercsak a párom rászánta az időt és bizony addig izgatott, amíg végül elmentem, még a naptárba is felírtuk a dátumot.

Egyébként a csikló a lényeg, ott könnyebb elérni a csúcsig, próbáljátok azt izgatni. Ha elég nyitottak vagytok, nyugodtan használjatok eszközöket is.

Ami még eszembe jutott: ha párod összeszorítja alul az izmait, vagy mintha hasprést akarna csinálna, az segít aktiválni az orgazmust is.

ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!