Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha a páromnak szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha a páromnak szinte csak csiklóorgazmusa van, szex közben hogy lehet azt elérni? Vagy jó az, ha előjáték közben elélvez? Hüvelyi orgazmust hogy lehet a legkönnyebben elérni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nő, de úgy tudod elérni a csikló orgazmust szex közben, hogy izgatod a kezeddel, vagy ő saját magának!


Ez a te szempontodból a kutyában a legegyszerűbb, vagy a fordított lovaglós pózban.


Igazából ennyi.


A hüvelyi orgazmus meg vagy van, vagy nincs.


Alapvetően azt lehet csinálni, hogy izgatja magát, de amikor csúcs közelbe ér, abba hagyja.


Ez az elején szenvedés, mert orgazmus nélkül marad, de gyakorlással át lehet verni az agyat, és menni fog a hüvelyi orgazmus.


Ez nem kitaláció am.


Több videóban is szó van róla, és tapasztaltam is ilyet már!

2023. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő egyedi. Nincs recept. Kisèrletezzetek.
2023. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hogy milyen formában, az a lényeg, hogy valahogyan elérje ő is az orgazmust.

Én csak úgy tudok elélvezni, ha szex közben magamnak izgatom a csiklómat. Ezzel nincs semmi baj, nekem így jó. Ismerje meg a saját testét, mi az ami neki jó.

A hüvelyi orgazmusra pedig nincs recept. Valaki soha nem is tapasztalja meg. Ezzel sincsen gond, van más út, nem kell erőltetni azt, ami nem megy.

2023. júl. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!