Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez ilyen homofób dolog vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ilyen homofób dolog vagy megalázó ez egy férfinak?

Figyelt kérdés

Aktus közben kicsit foglalkozni akartam a férfi hátsó bejárattal is. Semmi durva,csak simi meg sz*pásnál oda is tévedt néha a nyelvem.. ilyesmi. Ramszólt,hogy ezt inkább ne csináljam,mert ő nem b*zi" és meg se próbáljam mégegyszer.


Elfogadtam,nem csinálom. De már egy előző partnerem is ilyen elutasítóan reagált erre. Ez megalázó egy heteró férfinak?



ápr. 4. 08:37
1 2
 11/13 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Itt a pont #10-nél.

(2024.ápr.4.14:09)

ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ezt a süket csókát!
ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam már rimjobot és prosztata masszázst is. Qrvajó. Barátnőm csinálta a kérésemre. A prosztata ingerelhető, kis túlzással a férfiak G-pontja, hiszen a prosztata az embrionális fejlődés kezdetén ugyanabból fejlődik ki, ami a nők esetében a Skene mirigyek ami milyen meglepő a G-pont.

A prosztata viszont csak a végbélből érhető el, és a meleg srácok is oda dugják.

Ez egy sima véletlen egybeesés.


Nekik szerencsés véletlen.

De a kettő közt nincs összefüggés. Az a hetero férfi akinek a barátnője, felesége nyalja az ánuszát, vagy prosztatmasszázzsal is kényezteti, nem lesz meleg, hiszen továbbra is egy heteroszexuális kapcsolatban kap szexuális stimulációt a teste. Aki ebbe ennél többet lát bele, az nincs tisztában a saját szexualitásával, emiatt szorong az ilyen jellegű szexuális aktivitástól, vagy simán csak homofób.


Ha párod ilyen hevesen utasított el, akkor vagy homofób, vagy szexuális téren elég műveletlen.

Persze ha valami nem tetszik erőltetni nem szabad, de megint más, ha valamit tudás vagy téves információ miatt utasít el valaki.


Mondjuk nekem aztán mindegy, ő nem tudja mit hagy ki. 😁

máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!