Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkérhetem a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem a barátnőmet, hogy borotválja a punciját?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat és nem élünk együtt. Minketten 23 évesek vagyunk. Én ugyan nem borotválom a farkam körül, max néha levágok egy kicsit a szőrből, viszont nem igazán tetszik a szőrös punci. Emiatt nem is nyaltam még ki, csak ujjaztam. Hogy jelezzem neki a gondomat anélkül, hogy ne bántsam meg? Arra gondoltam, hogy leborotválom a farkam és akkor azt jelnek venné, hogy ő is tegye meg. Ti voltatok már olyan lánnyal, aki nem borotválta? Hogy kezeltetések?

ápr. 4. 16:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%

Hát de akkor te is borotváld le, mert milyen gáz már úgy szopni. :)



Fiam,ha tudnád hogy kell nyalni akkor egy kisebb szőr sem lenne probléma. De itt a bökkenő, nem tudod hogy kell.


Nem a szemérem dombot kell nyalni, hanem a csiklót.

ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezt simán meglehet beszélni értelmesen, őszintén, a másik fél megbántása nélkül egy kapcsolatban. Én felhoznám a témát, hogy neki mi a véleménye erről, hogyan szereti, szerinte mi a szexi női és férfi részről egyaránt. Azt szeretnéd, hogy mind a kettőtöknek minél jobb legyen, jól érezzétek magatokat a bőrötökben, a másik kedvére tenni és tetszeni neki és mindent megbeszélni. Nyitott vagy kipróbálni dolgokat, megnéznéd csupaszon is, vagy fazonírozva és természetesen kölcsönösen hajlandó vagy te is erre, ha ő is szeretné.
ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%
Az én páromé szőrös, az istennek sem szörtelenítené le.
ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem simán elmondhatod neki, hogy szeretnéd úgy is látni és mit gondol róla. Aztán ha belemegy megdícséred, abból érteni fogja, hogy te ezt szereted. Ha meg nem, oka van rá, hogy természetesen hagyja, tartsd tiszteletben.
ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
60%
Meg. De te is tedd meg, mert az úgy nem járja, hogy te elvársz, de te meg nem teszed meg ugyanazt sem.
ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
100%
Amikor megismertem a férjemet ő borotválta magát. Én pont a másik véglet vagyok mint te, inkább azt szeretem ha természetes. Ezt el is mondtam neki, kérdeztem hogy neki gond lenne e ha úgy hagyná. És nyilván akkor megkérdeztem tőle hogy neki ez így jó e hogy én borotválom. Megbeszéltük hogy nekünk így jó ha én borotválom, ő nem, ha pedig változna a véleményünk akkor beszéljünk róla. Szerintem amúgy is ez az alapja egy kapcsolatnak hogy minden meg lehessen beszélni, az ilyen jellegű témákat is🙂
ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, én benne vagyok, hogy én is borotváljam a kedvéért.
ápr. 4. 18:29
 18/28 A kérdező kommentje:
Voltak akik azt írták nem tudom, hogy kell nyalni. Szerintem tudom, viszont hadd kérdezzek vissza. Akkor a nők miért mondják, hogy az a baj a férfi fanszőrrel, hogy belemegy a szájukba? A nők sem a szőrömet szopják, hanem a makkomat és a farkam tövét.
ápr. 4. 18:31
 19/28 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy sokan segítő szándékkal írtatok. Köszi az eddigi jó ötleteket.
ápr. 4. 18:31
 20/28 anonim ***** válasza:
62%

Lehet azt gondolta ha magadon szereted a szőrt akkor rajta is🤷

Eszembe nem jutna leborotválni ha a pasi is dzsungelt hord a lába között.

Amúgy meg egy kapcsolatban lehet ilyenről beszélni. Megkérdezed leborotválná a kedvedért. Aztán elfogadod a választ amit ad rá.

ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!