Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkérhetem a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem a barátnőmet, hogy borotválja a punciját?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat és nem élünk együtt. Minketten 23 évesek vagyunk. Én ugyan nem borotválom a farkam körül, max néha levágok egy kicsit a szőrből, viszont nem igazán tetszik a szőrös punci. Emiatt nem is nyaltam még ki, csak ujjaztam. Hogy jelezzem neki a gondomat anélkül, hogy ne bántsam meg? Arra gondoltam, hogy leborotválom a farkam és akkor azt jelnek venné, hogy ő is tegye meg. Ti voltatok már olyan lánnyal, aki nem borotválta? Hogy kezeltetések?

ápr. 4. 16:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én a nagyon szőröset is megbecsülném és ugyanúgy nyalnám és kielégíteném.
ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

sztem nem az a fura uraim hogy bizonyos nők szőrösen hagyják hanem hogy természetünknél fogva mivel a Hominidae a Primates rendhez tartozik ezért emlősök vagyunk mi is.. emlősök pedig szőrt növesztenek.. minden állatosztálynak rovarok, madarak, emlősök.. megvan a maga természetes bőrfüggeléke (pókszabásúak lába is szőrös). De minket mégis zavar a nemiszőrzet.

és ebben is különbözünk az állatvilágtól hogy mi azt hisszük tudjuk mi a természetes.. pedig nem! :D kéne már erre egy jó fogalom a saját rendszertani bélyegeinknek az ellentmodása, ellenzése. egyébként a tv,tiktok, youtube és insta stb az oka ennek is sztem

ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy annak általában oka van, ha egy nő máshol szőrtelenít kivéve az intim területen. Saját tapasztalatból lehet hogy érzékeny a bőre, nem bírja a borotvát, gyantát. El kell dönteni, hogy mi a fontos. A csupasz punci vagy a kapcsolat.
ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#22 olvass egy kis régi irodalmat, akár ne csak a mi kultúr körünkből. Pl. Ezeregyéjszaka meséi. Pedig akkor nem volt insta meg youtube.com


Ember attól vagy, hogy alkotsz és gondolkodsz, nem attól, hogy ha szőrös lába van a póknak, akkor a nőknek is legyen szőrös lába. Elmegy az ember fodrászhoz is...


Kedves kérdező, mondd el a barátnődnek nyíltan, de aranyosa, nem akkora etvasz ez. Ha szeret, biztos válaszol rá normálisan. Lehet, h csak nem tudja, h neked ez tetszik. Volt pár építő jellegű hozzászólás, szerintem alaposan kivesézték a témát.

ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen. Nem nagy dolog pár hetente rövidre vágni.
ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
mér mi mondjuk meg hogy mit kérj?
ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 gabor49 ***** válasza:
minek kéne borotvalnia szorosen szebb
ápr. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én sosem tartottam sértőnek,ha a szőrzetemről beszéltünk.Alapból én is szőrösen viselem,de ha a barátom úgy szereti nem zavar ha megmondja és akkor leborotválom.L.
ápr. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!