Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy nem tetszett a fiú viselkedése de jó érzés volt amikor hozzám ért?

Figyelt kérdés
A környezetemben sajnos nincs sok fiú, aki van egyik sem tetszik igazán, de már volt egy aki jó ideje próbálkozott elhívni randira viszont én mindig elutasítottam. Egy gyengébb pillanatomban sikerült meggyőznie(depis voltam hogy 18 múltam és még nincs tapasztalatom) úgy hogy csak beszélgetni fogunk valahol, csak úgy barátilag, jó lesz meglátom, felvidít stb. De valójában ott elkezdett nagyon erősen nyomulni és ez engem elundorított mert abszolút nem tetszik a fiú külsőre, próbált is megcsókolni én elhúztam a fejem de megfogta a derekam és közelebb húzott magához, simogatni kezdte fenekem utána combom és vmi hihetetlen jó érzés volt, viszont az undorom erősebb volt felé és kibújtam mondtam hagyjon békén. Nem akarok tőle semmit. Viszont jól esett az érintése ez mennyire normális?

ápr. 11. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez tök normális.
ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Hormonok, teljesen normális
ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Kivagy éhezve a szexre, de nem vonzódsz Ehez a pasihoz.

Normális.

ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Kancás vagy, lassan már mindegy lesz, megdugatod magad vele úgyis.
ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy.
ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam "megdugatni" vele.
ápr. 11. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Megfogod.. Én is jártam úgy, hogy egy kolleganőm jó bunkó volt mindig velem, még az elején picit szimpatikus volt de ennyi , és egy projekt végi búcsúbuli után egy helyen aludtunk, akkor is bunkó volt egész este, picit ivott, én alig, bújt, először azt gondoltam, inkább ülve alszok egész éjjel, de másnapra kellett valamit aludni, hát engedtem, és jól elkaptam..
ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mantis religiosa ***** válasza:
Terhes vagy.
ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!