Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az előnye a nagy faroknak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az előnye a nagy faroknak? Lányok és fiúk válaszára is kíváncsi vagyok. Tényleg intenzívebb orgazmust lehet vele megélni vagy akár még vizes orgazmust is sokkal könnyegg így elérni?

Figyelt kérdés
A haverokkel ez nemrég egy hatalmas téma volt és nem jutottunk egyezségre. Én a saját tapasztalomból indultam ki, hogy én a 13 centimmel is tudok akkorákat b*szni mint az ég. Szerintem a legtöbb nő, akivel együtt voltam azt ez igazolni tudja. Ők viszont azzal jöttek, hogy de én egy nem érek el egy csomó helyre ahova ők igen. Többnyire nagy farkuk van ezeknek a barátaimnak. Van egy akinek egészen 21-22 centi, de többek is 18+ katogóriába tartoznak. Ti mit gondoltok?

ápr. 12. 09:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A nagyot szeretik a nők, ha a férfi ügyesen bánik vele.
ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy prosti mondta, hogy nem a méret a lényeg, hanem hogy mit csinálnak vele. 37/F
ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 a prosti azért mondta ezt, hogy szimpinek gondold és visszajáró legyél.
ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%
16cm alattiak! Vegyetek kötelet, keressetek egy fát az erdőben, a szexuális életetek nulla lesz. A feleségeteknek állandóan fog fájni a feje, talán havi 1 kényszer szex meg lesz.
ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!