Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Természetes fanszőr első szexnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes fanszőr első szexnél?

Figyelt kérdés

Hetvegen lenne a par randi utani elso szex egy lannyal. En sose borotvaltam a fanszoromet ezert eleg szoros vagyok odalent (elozo baratnoimet nem zavarta).

En nem szeretnem leborotvalni , de lehet hogy a lanyt zavarna.


Lanyok ti nektek mennyire lenne gond ha elso szexnel latnatok hogy nem borotvalja magat a srac odalent?



ápr. 18. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ne borotváld ha nem akarod, de nyírd rövidre. Nem díjjazzák az "őserdőt"...
ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Elsőnek igaza van. Nyírod le.
ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Megnyírod és úgy jobban szeretik.
ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod-tudjátok, mit nem értek? Minek előre megfelelni valami elképzelésnek, amiről nem tudható, hogy helyénvaló-e? Vagy egy általánosnak vélt elvárásnak?

Te írod, hogy az előző partnereid szerették szőrösen a farkad, szóval akkor ez mégsem olyan marha ritka dolog. Ráadásul ez esetben két ember több randi után fekszik le egymással, tehát az azt jelenti, hogy azért dugnak, mert kialakult valamilyen szintű szimpàtia, vonzalom, kötődés (vagyis nem mondjuk swingerklubban akarnak csattantani egyet). Ha már van mélyebb vonzalom bennem egy lány iránt, hol nem szarom le, ha szőrös a puncija? Akkor úgy akarom és kívánom, ahogy van. De ha mondjuk vagyok is olyan finnyás, hogy bármi bajom van a nunájával kinézetre, mikor fogom én ezt szóvá tenni az első szex alatt-után?

Nem is értem, hogy működnek ma az emberi viszonyok, komolyan…

ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkettőnknek természetesen szőrös volt. Később megbeszéltük és elkezdtük borotválni,vagyis én gyantáztattam.L
ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

4-es jól írja, hiszen honnan tudod, h neki mi tetszik? ha neked natúran jó és a lány meg kiröhög emiatt, akkor nem hinném, h a megfelelő nővel jöttél össze.

Később lehet megbeszélés kérdése, h kinek hogy tetszik jobban v hogy izgatóbb, de ha az elején ez már elbukik, akkor nincs értelme az egésznek.

Ki akar kinek megfelelni? Társadalomnak, magadnak, partnerednek?

ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy kapcsolat elég intim ahhoz, hogy szexeljetek, de nem annyira, hogy nyíltan beszéljetek arról, ki mit gondol a szőrről?
ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
15 csaj foglalkozott eddig a farkammal, orál vagy szex formájában is. Mindig természetes szőrös volt a farkam (szoktam vágni a hosszából, de alapból dús fanszőrzet van meghagyva). Soha nem volt ebből gond, sőt, többeknek kifejezetten tetszett, hogy férfias. Jelenlegi barátnőm is mondta, eszembe se jusson leborotválni. Úgy vállald fel magad, amilyen vagy, ne játszd meg magad
ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy leszedni pillanatok alatt le lehet, visszanöveszteni meg hónapokba telik. ha utólag jössz rá, hogy sokkal férfiasabbnak tartott volna természetes szőrzettel, akkor már cseszheted. szóval szerintem hagyd így de azért készítsd be a felszerelést, ha mégis szükség lenne szőrtelenítésre
ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ki akar kinek megfelelni? Társadalomnak, magadnak, partnerednek?"

ez oké, de ki a fene akarja, hogy emiatt sikerüljön félre az első szex az illetővel?

ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!