Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Természetes fanszőr első szexnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes fanszőr első szexnél?

Figyelt kérdés

Hetvegen lenne a par randi utani elso szex egy lannyal. En sose borotvaltam a fanszoromet ezert eleg szoros vagyok odalent (elozo baratnoimet nem zavarta).

En nem szeretnem leborotvalni , de lehet hogy a lanyt zavarna.


Lanyok ti nektek mennyire lenne gond ha elso szexnel latnatok hogy nem borotvalja magat a srac odalent?



ápr. 18. 08:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

10es

Mi miatt? Ha azért dobja a csaj, mert szőrös a farka, akkor jobb nem is erőltetni a kapcsolatot.

ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nagyon jo valaszokat irtatok!
ápr. 19. 00:04
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

"Mi miatt? Ha azért dobja a csaj, mert szőrös a farka, akkor jobb nem is erőltetni a kapcsolatot."

én arra a szürke zónára gondolok, amikor valami nem tetszik a másikon, de azért nem annyira, hogy ennyi miatt dobjad, hanem próbálod elfogadni. de hiába határozod el, hogy elfogadod, nem biztos hogy sikerül, és hát benne van, hogy emiatt felemásra fog sikerülni a szex. miközben egy megváltoztatható dologról van szó.

persze, végső soron magadnak akarsz megfelelni és ne csinálj olyasmit, ami távol áll tőled. de ettől még vannak olyan dolgok, amiket az ember bár saját magáért nem tartana fontosnak, de ugyanakkor nem érzi túl nagy erőfeszítésnek bevállalni, ha a másiknak fontos. (de elismerem, a kérdező leírta hogy nem szeretné borotválni, de például lehet, hogy valamennyi nyírás azért szóba jöhet).

ápr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 gabor49 ***** válasza:
80%
nem kell borotvalni
ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szőrös volt először, kicsit levágtam belőle, nem szólt 1 szót se.
ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Én mindent úgy szeretek, ahogy természetes.
ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Én jobban szeretem ha a férfi meghagyja a természetes szőrt, sokkal férfiasabb és szexi. De ha úgy gondolod a hosszából vághatsz, ahogy más hozzászóló írta.
ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!