Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a nő csak megjátszotta az orgazmust?

Figyelt kérdés
Időnként gyanúsak.

ápr. 18. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10. És megbeszélted vele, hogy tudod, vagy csak megtartottad magadnak az infót és tudod hogy mikor játsza meg és mikor valódi?
ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok

A nők tudnak szorítani a hüvelyükkel, akár több pontján is, ezért meg lehet ezt jàtszani. Én is tudok ilyet, de nem szoktam elszínészkedni

ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasik simán becsapják saját magukat is. Nekem 5-ből 2 partnerem azt hitte, hogy elélveztem, sőt sorozatban élvezek, mert félreértették az őszinte megnyilvánulásaimat. Soha nem játszottam meg az orgazmust, megmondom, ha épp nem sikerült elmennem, de az elején, amig nem ismernek ki, simán azt hitték, hogy elmentem. S nem szűz fiúcskák voltak.
ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért gondoljátok, hogy a hüvely összehúzódása nem játszható meg, én is rá tudok szorítani, ha akarok.
ápr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Libabőr és keményen álló bibik ezt nem tudja meg játszani ha ezek nincsenek akkor valószínűleg csak megjátszotta orgazmust. Szóval igen észre lehet venni, legalább is az én partereimnek orgazmuskor ez a 2 dolog mindig meg volt.
ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

#15 Nekem pl. orgazmuskor nem áll a mellbimbóm, de hidegben, vagy, ha kicsit megcsipkedem én vagy a partnerem, már igen, szoval ezt könnyű előidézni. Ahogy libabőrös sem leszek. Azt inkább előjáték közben szoktam, de azt sem mindig. Nagyon magabiztosnak tűnsz, a partnereim is azok voltak, pedig még csak meg sem játszottam magam, mégis félreértelmezték a jeleket.

13-as voltam.

ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
16, azért írtam hogy az én partnereimnél, természetesen mindenki más és másképp reagál orgazmusra, de ha valaki figyelmes partnerére akkor valószínűleg észreveszi összefüggéseket. Ami persze nem igaz mindenkire, mint ahogy rád sem amit én tapasztaltam.
ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!