Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan tapasztalatotok, hogy a pasi megjátszotta, hogy elélvezett?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Virtuális szex során történt egy ilyen. Nem volt hajlandó megmutatni az eredményt, pedig kértem. Bevallotta, hogy csak úgy tett, mintha. Rossz érzés volt, de beszélgettünk róla és arra jutottunk, hogy érzelmi oka lehetett.
2022. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Én élőben is játszottam már meg.
2022. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Férfiként elég nehéz megjátszani, max úgy ahogy az első is írta
2022. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem nehéz megjátszani. Amikor a nő elélvez, te is úgy teszel, mintha, aztán azt mondod, hogy "kevés jött". Csináltam már párszor sajnos
2022. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyetértek a 4-es válaszolóval, megjátszani nem nehéz, szerintem nem is feltétlen a nő élvezésével kell egyszerre "elmenni".

És a kevés jött szöveg is működhet szerintem, nálam legalábbis tényleg van, hogy kevés jön, pedig még sosem játszottam meg, hogy elélveztem.


Srácok, miért játszottátok már el?

2022. dec. 8. 15:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Életemben eddig egyszer játszottam meg. 30
2022. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért játszottam el, hogy legyen már vége, aludhassak végre. Meghozzá úgy, hogy ne kelljen beszélgetni arról, hogy minden rendben van-e. Általában akkor szokott ez lenni, mikor a szexet is a másik miatt kezdem el, felkeményítem magam, de nem vagyok ott fejben
2022. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Én még nem szexeltem olyan sráccal aki ne élvezett volna el.
2022. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Én egyszer, mert amúgy is fáradt voltam és már nem tudtam odakoncentrálni. De nem csinálnék belőle rendszert.

42F

2022. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha unom, messze van a csúcs és fáradt is vagyok.
2023. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!