Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlanyok.hu feketelista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyok.hu feketelista valakinek van erről tapasztalata?

Figyelt kérdés

Elvileg a lányoknak van valami feketelistája. Mi az amit itt tárolnak? stb.

Ha nem tetszik nekik a kuncsaft/problémás akkor ide felrakják úgy tudom.



ápr. 19. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Nekem annyi infom van, hogy van ilyen. Egy lany mondta, hogy azt irta telefonja hogy problemas vagyok, mikor hivtam, pedig egyreszt sosem volt olyan talalkozom ami negativ lett volna, masreszt azt a lanyt elotte nem is hivtam sosem.


Azt tudom elkepzelni hogy olyan vitt fel a listara, akitol infokat kertem, de draganak talaltam es megkoszontem a tajekoztatast.

ápr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Rendezett feketelista nincs, de azok a lányok akik ismerik egymást körbe szokták küldeni a problémás ügyfelek számát egymás között.
ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!