Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, akinek elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akinek elég csak az orál, illetve a kézzel való izgatás?

Figyelt kérdés
Vagy mindenki igényli a vad behatolást is?
ápr. 20. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igénylem az aktust is,anélkül nem igazi a szex.Lelki dolog is ez,egybeforrunk.Ennél közelem nem kerülhet testileg egy nő ,és egy férfi.
ápr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kaje39 ***** válasza:
55%
Ha fáradtak vagyunk,van hogy csak ennyi történik. De ritka,legtöbbször aktus is van. 42/f
ápr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem tudom de nekem speciel nem lenne elég
ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak nincs hüvelyi orgazmusa mégis van behatolás. Időnként úgy elégítem ki, hogy benne vagyok és addig izgatom a csiklóját kézzel, amíg el nem élvez.
ápr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Létezik igen.
ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Biztosan létezik, de nem én vagyok az.
ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem létezik. Ez csak a kisfarkúak és gyorstüzelők vágyálma, de az élet nem így működik.
ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
1 es, ez a házasélet. Abban van helye szexnek, nem bűnös módon szabados kapcsolatban
ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Van, hogy elég, van hogy többre vágyom
ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Volt olyan szexpartnerem, akinek az volt a lényeg, hogy jó alaposan kinyaljam mindig, remegve ment el akár többször is. Mikor dugtam, nem az, hogy nem élvezte, de nem is tudott elmenni sosem dugástól mástól sem, és az ujjazást, nyalást jobban preferálta. Gyakorlatilag csak az én kedvemért dugtam meg mindig, jó volt, mert nem számított, ha gyorsan elélvezek.

Ehhez képest a jelenlegi barátnőm egyáltalán nem élvezi sem az ujjazást, sem a nyalást, mindig csak a farkamtól megy el. Szerencsés vagyok, mert 10 perc alatt 2-3szor is eltud menni.

Tehát ahány nő, annyi punci.

ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!