Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg léteznek, olyan nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek, olyan nők, akikről mindenki azt hiszi küllem és viselkedés alapján, hogy szendék, prűdek, de valójában perverzek és intenzív szexuális életet élnek?

Figyelt kérdés
Nem pusztán városi a legenda a könyvtáros kislány vagy az alamuszi nyuszi nőkép? Amelynek hátterében egy igazi dög rejlik? Tapasztalatok, sztorik érdekelnek minden mennyiségben.

ápr. 21. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tulajdonsag senkire nincs rairva ,majd kiderul , a kullem neha csal
ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy leteznek, sott
ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Léteznek, nem csaj vagyok, de nem fogom feldobni a hokizásod..:)
ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ikyen összejárós , szexbaratnőm van .
ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj. a legártatlanabb kinézetű cicák voltak mindig a legbetegebbek fantáziában. :D
ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyen vagyok. Világi jókislánynak tűnök, értelmes vagyok, kedves, törődő, aranyos, azt meg a kutya nem gondolná, hogy a body countom a 100-hoz közeledik.
ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 ez a teljes, vagy csak az idei? nem mindegy annak fényében hogy kikezdjek-e veled vagy sem. :D :D :D
ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 a mai :D Természetesen a teljes😅
ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Wow! Ez nem semmi. Hány éves vagy? Külsőre hogyan jellemeznéd magad? Voltál együtt igazán szexi, 10/10-es pasival is?
ápr. 21. 13:05
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 ha a mai, akkor instant vallottam volna szerelmet, LOL.. :D :D
ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!