Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is előfordul, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul, hogy nem szexel a párotok veletek?

Figyelt kérdés

Kitalál mindig valami ürügyet. Valószínű nem tetszem neki. Az is, hogy képtelen vagyok felvenni vele az őszinteséget is. Nem én hazudok. Ő az aki mást állit. Azt hittem valóban az van amit mond, de már van infóm, hogy más baj van. Velem van a baja.

Miért kell ennyire egyedi nyomorultnak lennem még ebben is?

Együtt élek egy töketlennel és eddig nem csaltam, de ő bezzeg recsizik idegen nőkre? Azt hiszem úgy gáz a féfi nem ahogy van.



#Nuku szex a kapcsolatban
ápr. 23. 00:42
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
61%
Ez tényleg nagyon gáz! Először azt hittem egy pasi lesz a szenvedő fél. De hogy egy nő? Sajnállak kedves kérdező! Éld meg a szexualitásod, s szexelj, de egy igazi pasival!
ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Írtál làttam 1#.

Azt kellene tennem! Élvezni a testem amíg lehet mert aztán meg elfonnyadok. :)

ápr. 23. 01:05
 3/50 anonim ***** válasza:
8%
Akkor beszélgessünk, csak akkor maradsz friss, és üde!
ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Nem. Köszi 3#! Elég szarul vagyok ahhoz. Eddig érteni akartam dolgokat, helyzeteket, de kezdem belátni, hogy egyedül maradtam. Apaként vigyáz rám a párom. Majd amikor nagyon felnőttem akkor elkezem a nemiélet rejtelmeit felfedezni és akkor jöhet a pasik tömkelegeinek a megismerése is. Addig csöndben matekozok, figyelek, hogy értem a dolgom a későbbiekben.
ápr. 23. 01:44
 5/50 anonim ***** válasza:
16%
Ez magas!
ápr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Magas? Hűha! Pedig mèg csak nem is magasröptűen nyomtam a szavakat.
ápr. 23. 01:59
 7/50 Lilluci27 ***** válasza:
50%
Volt ilyen párom, dontam
ápr. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig sikrrült hagynod magad, hogy ezt tegye veled 7#? ?Már sokadik évnél járok és kattogok. Vagy vàltoztatok vagy változtatok. Szükségem van egy olyanra ami most még nincs. Bátorság. Segítség!
ápr. 23. 05:24
 9/50 anonim ***** válasza:

Tehát a megcsalás egyenlő, ha recsizik idegen nőkre? 🤔


Persze fogjuk rá, hogy töketlen. De veled lehet beszélni? Mármint, bírod a kritikát? Volt pont ugyan ilyen nőm. Mindig bennem kereste a hibát, aztán mikor elmondtam mi a bajom, akkor mindig az lett a vége, hogy miattam van ez és nyilván semmi sem változott. De ő rendszerint jött az elégedetlen dumájával.

ápr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Fogadom a kritikát. Változtatok is ahogy csak tudok. Sőt! Szeretem ha őszintén beszélnek velem. Így viselkedek és szabályokat betartó vagyok. Fura mi? Amúgy jah! Megcsalás a nőkkel való beszélgetés közbeni recsi. Ha nem az akkor az sem lesz az amikor garázdálkodok és megmutatom idegeneknek magam, de akkor már tovább is megyek, mert nem csinálom gép előtt. Az olyan semmijen. Attól még nem tudom, hogy Én tetszem. Élőben jó. Nemde?!
ápr. 23. 07:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!