Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is előfordul, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul, hogy nem szexel a párotok veletek?

Figyelt kérdés

Kitalál mindig valami ürügyet. Valószínű nem tetszem neki. Az is, hogy képtelen vagyok felvenni vele az őszinteséget is. Nem én hazudok. Ő az aki mást állit. Azt hittem valóban az van amit mond, de már van infóm, hogy más baj van. Velem van a baja.

Miért kell ennyire egyedi nyomorultnak lennem még ebben is?

Együtt élek egy töketlennel és eddig nem csaltam, de ő bezzeg recsizik idegen nőkre? Azt hiszem úgy gáz a féfi nem ahogy van.



#Nuku szex a kapcsolatban
ápr. 23. 00:42
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen alpári viselkedés nőnél egyszerűen gusztustalan . Már a kérdésed fogalmazásából tudom hogy mekkora egy arrogáns , idegbajos nő lehetsz . Az nem lüke dolog , hogy valaki írta hogy írj rá , te meg egyből azt írod vissza hogy tudod e hogy kell levegőt venni?!?? Kicsit néz magadba , gondolkozz el és meg fogod a választ találni a kérdésedre .
ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
71%

De te azokat is alpári stilusban ócsárolod, akik normális választ adtak. Mindenkit egy kapal alá veszel, mert akadt egy hülye. Igen, ez egy olyan oldal, ahol sok hülye is van. De nem mindenki. Te pedig mindenkit ostobának tartasz. De ha ennyire okosa vagy, akkor miért kell másokat megkérdezni, hiszen úgyis mindenkinél jobban tudsz mindent.

Most pedig higgdj le, és a további becsmérlés helyett gondolkodj el egy kicsit, hogy mi vezetett ide. A válaszadók többsége ugyanis külső szemlélő, aki nem ismer, és már az is azt mondta, hogy nem akarna tőled semmit, aki mindent megdugna, ami mozog. Vajon miért? Lehet, hogy ezért nem akar a pasid sem tőled már semmit.

ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
#32: Hagyd. Ő már előre eldöntötte, hogy azért jön ide, hogy szapulja a férfiakat. Mindenkit. Le is írta a kérdésében: "Azt hiszem úgy gáz a féfi nem ahogy van." Tehát nem csak az ő palija, hanem az egész férfi nem. Előítéletes és szélsőséges. Senki sem bírná elviselni, ezért ő hibáztat mindenkit, mert mindenki hibás, csak ő maga nem. Nem hajlandó magába nézni, mert egyszerűbb azt mondani, hogy mindenki szembe jön az autópályán ezért mindenki hülye. Tipikus feminista, akitől minden értelmes ember menekül. Még a normális nők is.
ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Figyelj csak ide vagy ha valóban többen írtok akkor figyeljetek csak ide! Az alpárság nem itt kezdődik. A kioktatásom is azért ilyen, mert beírta valaki a feleségéről, majd minden előszó nelkül valaki, hogy írjak rá, megbeszélni. Azt a következtetést vontam le, hogy ez előző, nős pasi tette. Miért? Mert szokás erre ilyet csinálni. Ezek után nem ócsárolhatom a tettest? Még engem mertek kifikázni? Hjaaa, hogy nem az a kis cica vagyok aki meghunyázkodik? 🤭 baka...játok a balbokám! Ohh még se! Csikis lenne. Kérdeztem valamit és nem a felszedésemre akartam bármit is vetíteni. Élőben még keményebb vagyok amúgy és csak lesnétek, hogy ilyen tényleg van?! Nem arrogáns vagyok hanem megvétózom azt az átlátható butaságot aki körbe vesz.

Ti kedveskéim okuljatok és ha érdemi válaszra méltatlanok és még mindig itt legyeskedtek, számítsatok arra, hogy nektek nemtetsző választ adok. ;)

ápr. 24. 18:03
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan olyan vagy amit már írtam rólad . Arrogáns , idegbajos csitrike vagy. Élőben még keményebb vagy ? És kit érdekel ez? Pont ezért nem akar veled dugni a pasid , nevetséges vagy , ha okos lesz a pasi nem sokáig lesz veled mert teljes mértékben mérgező vagy még így is interneten keresztül, nem hogy élőbe . Neked kéne meghunyászkodni minden pasinak a te fel fogásod szerint, na sok sikert csitri!
ápr. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

35# élő emberekkel tanulj meg beszélgetni kérlek! Fogadjunk, hogy a net világa elsöpört nálad mindent. Azért trágy a kapcsolatod is. Ugy van mi?

Még a közelében sem vagy annak, hogy eltaláld milyen vagyok. Na gyerünk! Muti!

ápr. 25. 06:15
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de nagyon gáz a stílusod. Nem akarlak minősíteni, megteszed te ezt magad. De tuti én sem dugnék ilyen nővel. Egy dolgot hiányoltam csak az írásodból, a nőiességet.....
ápr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Kinevetni való vagy 37#. 👏 taps a bátorságodnak, hogy zavasz. Seg*gfeje*ket is ide engednek elg szomorú.
ápr. 25. 06:50
 39/50 anonim ***** válasza:
74%
Amilyen a kérdés olyan a válasz is! A net világa el söpört 🤣🤣 Ez mit takar ? Te nem vagy ki nevetni való? Ahelyett hogy a barátoddal beszelnéd meg , ide teregeted ki a szennyesed , ebben a stílusban és még neked ál feljebb a válaszok miatt ?!?!? Amúgy igazad van nem csak ebben van nyomorult , és te tanulj meg kommunikálni az emberekkel !!
ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
74%
Ha tudnál te élő emberrel beszélni ,kommunikálni,lehet nem lenne ez a problémád ! De jobb itt ki adni a feszültségeket másokon mi csitrike !?? Ha már nem nyalnak neked segget akkor borul a bili
ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!