Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szoktassam le a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a párom (F) ezekről a szexuális kezdeményezéseiről, jelzéseiről?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 hetente ha szexelünk, 5 év párkapcsolat után, de az is szinte kiábrándító lett a brutál jóból…

Most már csak úgy kezdeményez, hogy előveszi a farkát, lóbálja, rángatja, kérdezi hogy akarok-e cumizni.

Semmi simogatás, izgatás, kis játékosság (nem idióta módon)

Én ilyen módon szoktam kezdeményezni, bár már nagyon ritkán, mert mindig nem a válasza.


Óvszert használunk már egy jó ideje, azóta a szexszel is problémák vannak, de nincs más mód egyéb okok miatt.


ápr. 25. 05:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Exem is ilyen volt. Majdnem 6 évig voltunk együtt, kb havi 1x szexeltünk kb 2-3 év elteltével. Ő is ezt csinálta, hogy elővette, elkezdte lóbálni, és kérdezte hogy “nem akarsz leszopni?” Vagy “nem akarod bekapni?” Eleinte még csak annyival ráztam le, hogy most nem majd este, aztán végül megmondtam neki, hogy ez így nekem rohadtul nem tetszik, ember vagyok, nő, az élettársa, nekem ennyitől nem jön meg a kedvem, sőt…

27N

ápr. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Jesszus, most ez komoly? :D kérdező és 1-es válaszoló.

Sajnálom, brutál gyerekes ez a férfiak részéről. Én majd 6 éve vagyok együtt a párommal, szerencsére nálunk nem ez a helyzet...


Kérdező, te ilyenkor mit csinálsz? Ha előveszi, akkor le is szopod? Remélem nem... Mond el neki, hogy ne viselkedjen így veled többet. Aztán ha folytatja, komolyan elgondolkodnék, hogy együtt maradjak-e vele. Nem egy szexbaba vagy vagy ilyesmi... Főleg hogy az értelmes közeledést (amit te csinálsz) elutasítja.

ápr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Lányok ez szánalmas, amit ezek a kis ptsök csinálnak. Oda kell bszni nekik, mert a kényelembe érzik magukat! Változtatnak, vagy lehet menni a faxba, 5-6 év ide vagy oda! Egy nőt minden nap meg kell hódítani, már mint egy férfinak.
ápr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen exem, kettő is. Semmi spontán dolog, érzéki csókok stb. Nem is értem, hogy bírtam együtt lenni velük x ideig. “Kicsim, lesz*psz?” Persze ő engem sose nyalt ki a kapcsolat alatt, max párszor, a másik szintén ilyen megjegyzésekkel jött a semmiből: “d*gunk?”


A jelenlegi párommal hálistennek nem ez a helyzet és a szex is isteni vele.


32N

ápr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy az ilyet el kell hagyni mert ez nem szex.
ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Paul Atreides ***** válasza:
91%

Azért ezek a válaszok mélyen elszomorítóak a férfi tárrsadalomra nézve. Szégyellném a pofám, ha ilyet tennék. Két opció van igazából. Az első, hogy beszélsz vele és vagy változtat. A második az, hogy elhagyod mert ez így kritikán aluli.


F

ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
#6: Elszomorító-e vagy sem, mégis az ilyennek van barátnője, az aki ilyet nem csinálna, meg egyedül van. Szerintem nem kellett volna ezt hagyni a női oldalról, egész egyszerűen szakítani, ha nem változnak a dolgok. Tudom hogy évek múltán nem egyszerű, de muszáj valami határt megszabni magadnak, hogy mi nem fér neked bele egy kapcsolatba. Nem csak nőként, hanem férfiként is.
ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Paul Atreides ***** válasza:
90%

#7


Senki nem tökéletes. Gondolom ők sem voltak ilyenek a kapcsolat előtt/kapcsolat elején amikor összejöttek egymással. De abban igazad van, hogy ezt nem szabad eltűrni és kell, hogy legyen egy határ ami már nem fér bele függetlenül attól, hogy mióta tart a kapcsolat vagy mióta nem.

ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Aktív Szál ***** válasza:
68%

Ez a "kezdeményezési módszer" nagyon szánalmas. Őszintén, miért vagy még együtt egy ilyen éretlen hülyével? A minimum, hogy leülsz vele komolyan beszélgetni, hogy ezt sürgősen fejezze be. Ha nem teszi, hagyd ott! Ettől ezerrel értelmesebb pasasok szaladgálnak a világban.


Mondjuk én meg a másik oldalon vagyok: sokszor ha csak megsimogatom a feleségem hátát vagy adok a nyakára egy puszit, máris leolt, hogy "hagyjál már, most nem lesz szex!"

ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennél szerintem találnál jobbat. Egyébként a gumitól nem lankad le?
ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!