Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szoktassam le a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a párom (F) ezekről a szexuális kezdeményezéseiről, jelzéseiről?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 hetente ha szexelünk, 5 év párkapcsolat után, de az is szinte kiábrándító lett a brutál jóból…

Most már csak úgy kezdeményez, hogy előveszi a farkát, lóbálja, rángatja, kérdezi hogy akarok-e cumizni.

Semmi simogatás, izgatás, kis játékosság (nem idióta módon)

Én ilyen módon szoktam kezdeményezni, bár már nagyon ritkán, mert mindig nem a válasza.


Óvszert használunk már egy jó ideje, azóta a szexszel is problémák vannak, de nincs más mód egyéb okok miatt.


ápr. 25. 05:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Rúgd t*n ilyenkor.
ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Hát, gyerekek,ahogy olvastam a hozzàszòlàsokat, akkor én szègyellem itt magam a legjobban.


Pasi vagyok és már egyáltalán nem kezdemènyezek hosszú évek òta.

Ez akkor alakult ki nálam, amikor a felesègem egyre kevesebbszer akart szeretkezni.

Nem erőltettem rá magam és ez így is maradt. Végül beletörődtem.

Kijelenthetem, hogy már öt ève egymàshoz sem nyùltunk.

Nem vagyunk idősek, de azt tudni kell, hogy a felesègem amúgy sem volt az a szex szerető nő mèg az előző kapcsolatában sem. Ezt ő mondta el nekem.

Ezért is ment szét a kapcsolata.



De a faroklòbàlòs faszkikròl olvasva meg jót mosolyogtam. 😁

ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet, hogy nem kíván valamiért? Pl elhíztál, vagy hasonló.
ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

Sok fasz lepontozò!

Ha igazat írok, lepontoznak.

Itt hazudni kell, hogy felpontozzanak?

ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg választ, sorstársaktól és segítőktől is.

Írtam is, hogy nem volt mindig ilyen a szex, sem a kezdeményezés.

Az óvszer biztos nem segített az ügyön, de az a kommunikációjával/kezdeményezésével nem függ össze, ez intelligencia és tisztelet hiánya szerintem.

Nem híztam el, talán ő lustult bele a kapcsolatba.

Jeleztem már neki, hogy ez így nem jó, de ha így megy tovább a következő jelzésem ellenére akkor akármennyire is fájdalmas lesz a szakítás, remélem meglépem. Mert 27 évesen nem kellene ennyivel beérnem, nyugodt párkapcsolat ide vagy oda. :( ha ő nem változtat, akkor én kénytelen leszek.

ápr. 26. 17:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó ostoba, primitív emberrel vagy együtt, szànalmas...
ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem is gondolnád, hogy mennyire nem az.

Vannak ilyen mozzanatai, ami pont azért ennyire kiábrándító, mert nem egy primitív ember.

ápr. 27. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!