Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy férfi aki pénzt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki pénzt ajánlott fel egyetlen egy éjszakáért.Mennyi a reális ár egy éjszakáért?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 19:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy csinos lány nem prosti, és nem szokott pénzért szexelni, akkor még lehet én is hajlandó lennék fizetni, de csak ha elég csinos és tud valami extrát is!

De nem látatlanban!

ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként ez engem is érdekelne. Mondjuk én inkább délelőttért fizetnék. Arra is nyitott vagy?
ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Hàt hozzàm betonozni ha jönnél max 30 ezret tudnék fizetni.
ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Senior Séf ***** válasza:
93%
Mi mondjuk meg, hogy mennyit érsz? Én pl. egy megveszekedett fillért sem adnék.
ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
Volt már, hogy egy nőnek ajánlottam ezt-azt, de aztán amit akartam fizetés nélkül is meglett. Sajna nem jutottunk messze, mert elég mereven állt a dolgokhoz.
ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%
Egy szimpla prosti 30k körül van - döntsd el, hogy te mennyit érsz, mennyiért akarsz k.rva lenni.
ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ! Van olyan nő, akiért egy fillért se, de van olyan, akiért 10 évet az életemből.
ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 gabor49 ***** válasza:
en adnék 60 at 50/f
ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, mennyiért vagy hajlandó tudomásul venni, hogy prosti vagy.
ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi pénzért, sokkal többet ér az önbecsülésem ennél.
ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!