Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként ez nagyon furcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ez nagyon furcsa dolog? Perverznek számít?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon izgat a szopás, és szívesen csinálnám minél többet, persze nem akárkinek.


Szexuális élvezetet nyilván nem okoz, nem helyettesítené a szexet vagy a nyalást, de mégis azon kapom magam, hogy folyton csak ez jár a fejemben, akár napközben, munka alatt is. Akár viszonzás nélkül is hagynám egy nekem tetsző pasinak, hogy használja a számat, ahogyan csak akarja...


Ez lehet normális? Volt már más is így vele? Elmúlhat magától? Vagy el kéne mennem pszichológushoz, hogy helyre tegyem magamban a dolgokat?


(Nem ismerkedni akarok, és amúgy is túlsúlyos, csúnyácska harmincas nő vagyok, hogy megspóroljuk a felesleges privát üzeneteket...)



ápr. 25. 21:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%

Azèrt van benned ez mert a testeddel nem vagy összhangban. Szégyelnél levezkőzni és elegendőnek érezhezed azt, hogy örömöt okozz a másiknak. Elégedett vagy ezzel mert megszoktad.

Dolgozz ha tudsz a testeden, értem ez alatta tornát, hogy jobban érezd magad és letudd vetkőzni a gátlásaid. Akkor már nem csak arra vágysz, hogy másnak örömöt szerezz hanem mersz magadra is gondolni közben, hogy jó legyen neked is.

ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
70%
Akit vonzónak tartok, annak én is szívesen csinálom, nagyon izgató is. 28/N
ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
62%

"Semmi gond nincs a szexualitásoddal, ezért nincs szükséged pszichológusra. "


Persze, hogy ne menjen. Hát az ócska, önző, egoista pasiknam maga a főnyeremény egy önértékeléso gondokkal küzdő, önbizalomhiányos, szolgalelű nő, akit ki se kell elégíteni, csak odalógatni a fa$zt, aztán csak szopik, szopik, és szopik, ha meg vége, fel lehet öltözni. Nektek ez tiszta haszon, kár lenne belerondítani...

ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

*pasiknak

*önértékelési

*szolgalelkű

ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
58%
#23: Aham, majd a pszichológus lefogyasztja, meg olyan segget, meg puncit varázsol neki, amitől már bizti igényelni fogja a nyalást. Eltaláltam BubbleCandy? Nem lehet, hogy ide mégse pszichológus kellene, hanem diétázni, mozogni és évek kemény munkájával visszaállítani az önbizalmat?
ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%

"Nem lehet, hogy ide mégse pszichológus kellene, hanem diétázni, mozogni és évek kemény munkájával visszaállítani az önbizalmat?"


Nekem 75 kilósan se volt önbizalmam, és mikor 54-re fogytam, akkor se lett.


Viszont 19 évesen gálásos voltam, és nem akartam, hogy akkor az a pár pasi, akivel volt szexuális kapcsolatom, kielégítsen. (Kivéve, akivel hosszú kapcsolatom volt.)

Mert nem tudtam elengedni magam.

Inkább én csináltam a dolgokat.


Aztán később úgy voltam vele, ennek semmi értelme, megtanultam magam elengedni, élvezni, elkérni a részem, mert nem vagyok jótékony szolgálat.


Én vágom, hogy sokatoknak az a jó, ha csak kaptok, és semmit nem kell adni, de ezt kihasználásnak, visszaélésnek hívják, amit pont az olyan nőkkel műveltek, akik amúgy is gátlásosak.

ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
46%
#26: Én is vágom, hogy nem tetszik a gondolat, hogy valaki jobban nézhet ki nálad, ráadásul keményen meg is dolgozott érte! Nahát! Biztos nem lenne boldog! Bizti 0 önbizalma lenne! Húzzuk le még jobban a gödörbe és fogjuk a férfiakra!
ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
62%

#27

Igencsak elbeszélünk egymás mellett.

Nem az a fajta vagyok, aki azzal foglalkozik, ki hogy néz ki, meg ki jobb nála.


Persze, a legjobb, ha elér egy olyan külsőt, amivel jól érzi/elfogadja magát.


De attól még lehet szükséges a pszichológus, mert a külső változás nem jár automatikusan azzal, hogy hip-hop belül is rendben lesz, ehhez sokszor kell segítség.


Azt írták többen, ez így tök rendben van, nincs ezzel semmi gond, ilyen.

(De, elég nagy gond, hogy leértékeli magát, és megtagadja a saját élvezetét, és csak adakozik, mert nem meri megélni a dolgokat. Aki szerint ez nem baj... Hát, arra is ráfér a kezelés.)

ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
47%
Elég gáz hogy szolgálni akarsz
ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 mikeXxX ***** válasza:
25%
De mi ezzel a probléma ? Mièrt kène ezzel bárkihez is menni kezelèsre ? Szerezz egy magas libidóval rendelkező fèrfit ès hajrá nincs ebben semmi különös szerencsère volt több ilyen barátnőm is 😊!
ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!