Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként ez nagyon furcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ez nagyon furcsa dolog? Perverznek számít?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon izgat a szopás, és szívesen csinálnám minél többet, persze nem akárkinek.


Szexuális élvezetet nyilván nem okoz, nem helyettesítené a szexet vagy a nyalást, de mégis azon kapom magam, hogy folyton csak ez jár a fejemben, akár napközben, munka alatt is. Akár viszonzás nélkül is hagynám egy nekem tetsző pasinak, hogy használja a számat, ahogyan csak akarja...


Ez lehet normális? Volt már más is így vele? Elmúlhat magától? Vagy el kéne mennem pszichológushoz, hogy helyre tegyem magamban a dolgokat?


(Nem ismerkedni akarok, és amúgy is túlsúlyos, csúnyácska harmincas nő vagyok, hogy megspóroljuk a felesleges privát üzeneteket...)



ápr. 25. 21:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
87%

Középkorú férfi vagyok. Tapasztalatból mondom, hogy nem ritka ilyen lány. Nem is függött egyébként ez sose a kinézettől, se a magabiztosságtól. Simán a magabiztos, szép lányok is ugyanúgy szeretik ezt.

Ha a kérdező magabiztosabb lenne, akkor legfeljebb könnyebben megoldaná a vágyait. De a belső vágyak nem a kinézettől függenek. Sok mindent szerethetne, magában, titokban, de ő ezt szereti, erre vágyik. Ráadásul ez enyhén szólva sem ritka dolog.

Ha kevésbé lenne félős, könnyebben megélné. Ennyi.

ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
63%
Nem furi én is szeretek szopni..N
ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
29%

Aki őszintén szeret és nem csak azért hogy lenyűgözze a pasit, azzal szívesen ismerkednék.


Én is szeretem (mármint viszonozni is)

ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet csak fantázia?

És ha lenne lehetőséged akkor nem tennéd meg?

ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
65%
#34 nem nyilván nem tenné meg. Bizonyosan szűz még, és szegénykémnek amennyi önbizalma van, az is fog maradni. Kár érte :-/
ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!