Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem hajlandó gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem hajlandó gumit felvenni mert nem áll fel neki benne. Mitől van ez? Kérdeztem de normális választ nem adott rá. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem akarok újra gyógyszert szedni. Legalább 6évig szedtem. Több probléma is előjött közben. Fémallergia miatt félek a spiráltól.

Ő nem hajlandó gumit felvenni. Lehet összefüggés a kis mérete és a gumi elleni lázadása között?

Annyit mond nem szereti.


máj. 1. 05:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Szia 🙂 ha majd igazán hiányzik neki a szex hidd el hogy magától veszi fel
máj. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
34%
Te meg annyit mondasz, h nem szereted a kitsi fàszt.
máj. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Na szeretne tiszta szívből, mindegy lenne hogy szexelnétek. Engem sose zavart a gumi használata, kivéve akkor ha elfelejtettünk venni. Mi 10 éve azzal védekeztünk.
máj. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem olyan jó gumiban a szex, és próbál megdumálni ne kelljen felvennie. :) ne engedj belőle, idővel majd beadja a derekát.
máj. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen hülye válaszok jöttek eddig.

Nekem felállt de mire felhúztam már le is lankadt.

Párszor próbáltuk és hiába.

Erre nem lehet semmilyen választ adni ha nem áll fel neki.

Megoldottuk másképp és semmi baj nem volt.

" Fémallergia miatt félek a spiráltól. "

Neked ez , neki meg az a probléma.

máj. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

5-ös, akkor neked baj van a stukkerrel......



15 évig gumiba nyomtam. Soha nem lankadtam le.

máj. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
5-ös a feleségem autoimun beteg se spirál, se gyógyszer. Ha gyereket akarnak 70% hogy bele halna. Csak a gumival való védekezés van. Te mit tennél?
máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Nincs összefüggés a méret és a gumi között, de a merevedés és a gumi között sajnos lehet. Nekem már a gumi felhúzása során jelentősen csökken az erekcióm. Szex során pedig a gumi miatt kevesebb inger ér, ezért nehezebben élvezek el, és könnyebben lelankad. Kedves partner segítségével (gumi felhúzása, lankadó farkam többszöri felszopása) valamelyest orvosolható a probléma, de a gumi használata - nálam - jelentős élmény csökkenést okoz.
máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Töketlen a pasid. Keress másikat.
máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Hát igen, itt csak is 200 %-os potenciával rendenkezők vannak.

AKik mindíg minden körülmény között készen állnak a szexre .

Itt nincs senkinek zavaró körülmény, áll a bré amikor kell.

máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!