Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nincs két egyforma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs két egyforma?

Figyelt kérdés

Hülyeség, de van az a pletyka, hogy nincs két egyforma vagina. Hogy ezt lehetetlen megállapítani az logikus, intim kozmetikusok, nőgyógyászok véleménye érdekelne, hogy tényleg mindegyik másmilyen? Vagy van 8-10 típus és típuson belül azért hasonlítanak?

Van valami, amitől szebb lehet egyik a másiktól?


máj. 3. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van amitől egyik szebb (vagy izgatóbb) a másiktól. De most te a vaginara akarsz rakérdezni, vagy az egész puncira.


Amúgy sokszor nagyon különböző érzés bennük lenni. Nem is mindegyikkel ugyan olyan fajta szexmozgás a jó

máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel a kinézetről van szó, így nyilván a látszó részekre gondoltam, de abból is van akinek több látszik, van akinek kevesebb.
máj. 3. 16:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért írtál vaginát? 🤷


(#1 voltam)

máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert etikusabb kifejezés nőtársaimmal szemben, kevésbé ‘trágár’ :)
máj. 3. 16:56
 5/12 anonim ***** válasza:
máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Persze, nőtársaid... 🤭

A vagina az kivülről nem látszik. Még ezt se tudtad?

máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha releváns lenne, hogy férfi vagy nő vagyok-e, akkor beleírtam volna a kérdésbe. Ennek nincs jelentősége jelen esetben, aki akarja érti a kérdést, te meg hiszel amit szeretnél :)
máj. 3. 17:13
 8/12 anonim ***** válasza:

#1

Azt, hogy érted, hogy különböző érzés bennük lenni?

máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az a szűkebb/tágabb különbség miatt lehet más érzés.
máj. 3. 17:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 tudod ugyan olyan, csak teljesen más. És nem, nem csak a szűkösség/tágasság miatt eltérő az érzés.
máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!