Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora az esélye, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy elkapok valami fertőzést vagy betegséget, ha hagyom, hogy egy rosszlány belepisiljen a számba?

Figyelt kérdés
máj. 12. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Hagyod??? Ember te fizetsz neki :D mi az hogy hagyod? Legfeljebb megkéred rá, nem majd te hagysz neki dolgokat, uramisten.
máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs a szóhasználatért :D
máj. 12. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs büdös folyása, hugyuti fertözése és vizelés elött rendesen lemossa magát, Ajkakat jol széthuzva vizel a szádba akkor nagyon csekély.
máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
A vizelet azért távozik mert nagyon nincs rá szüksége a szervezetnek
máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Aztarohadt :D Fura ízlésed van. Még barátnőmet se engedném, hogy a számba hugyozzon. Nem hogy egy prostit.
máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igényeset keresel, akkor az abszolút egyáltalán nem szexel gumi nélkül, vagyis viszonylag kicsi rá az esély, hogy komoly baja legyen… De azért valamennyi kockázat mindig lesz, ezt nem lehet elkerülni.
máj. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Tudom picit más mert nőnemű vagyok de nekem már sok pasi pisilt a számba és eddig sose lett bajom belőle pedig mindig lenyeltem. ^^
máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Én a másik oldalt erősítem az a rosszlány vagyok akinek belepisilnek a szájába a férfiak. Nem kaptam el semmit.
máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Árakról lehet érdeklődni?
máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as én is így vagyok. Nem volt semmi tőle
máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!