Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a hajfétis nagyon beteges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a hajfétis nagyon beteges?

Figyelt kérdés
Az egész gyerekkoromban kezdődött, 10 évesen, amikor elhatároztunk, hogy rövidre vágatjuk a hosszú, majdnem derékig érő hajam. Már a hajmosásnál is kezdtem felizgulni, a fodrász csak rátett egy lapáttal az egészre, mikor a frissen mosott hajamat jól megsimogatta, mondta, hogy milyen szép, nem-e fog hiányozni? Szèpen összegumizta és és legvágta a copfot és én élveztem az olló csattogását és látványt, hogy levágják a hajam. Nagyon rövid lett jól megnyírtak fiúsra. Tetszett, hogy ilyen csutka hajam lett hirtelen a nagy hajamból. Azóta rendszeresen nézek ilyen videókat a neten és gyakran masztizok is rá. Szexelek egy 50 éves fodrász pasival és izgat a gondolat, hogy jól megnyírjon csutkára, jó hosszan, úgy hogy lássam, hogy esik le a haj a földre. De én sajnálnám a hajam. Én is nagyon szívesen levágnám valakinek a hosszú haját. Eze mennyire normális? 24/L

máj. 21. 22:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Te is inkább egy kiéhezett kan vagy.
máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen, egyértelműen
máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
#3🤣🤣🤣🤣
máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Pistike aludj.
máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azt mondom kérdező hogy vállald be és nyird le teljesen 0.5mm-re.
máj. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Engem meg izgat a másik oldalról, amikor egy lányt jól megnyírnak. De szerintem a kérdező csak egy kiéhezett faszi, ahogy más is írta.
máj. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Női fodrász vagyok és hajfétisem van. Rajongok a szép hosszú női hajért. Teljesen le tud venni a lábamról egy szép hosszú hajzuhatag. Vannak bizonyos dolgok amiket a munkám során nem tudok kiélni, pl: hairjob. Bakancslistás vágyam, hogy egyszer szeretnék szex közben levági egy copfot és a copffal simogatnám a testét. Majd utána elkészíteni a frizurát és a meztelen fedetlen cicikre hullana a levágott tincs. Van egy különleges hobbim is, gyüjtöm a levágott copfokat amiket a vendégeimtől vágtam le.
máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél rövid hajad, akkor ne sajnáld a hajad, engedd el, nincs rá szükséged.
máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ritka fétis, szóval normálisnak nem mondható. De nyugi, férfi létemre nekem is nagyon tetszenek a nők hajvágását, nyírását vagy lekopasztását mutató videók, és vágyom arra, hogy egyszer megnyírjak egy nőt.
máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
szó szerint így vagyok én is és mivel igenis van ilyen nő személyemben, el tudom hinni, hogy más is így van ezzel
máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!