Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember (nő vagy...

Van olyan ember (nő vagy férfi) aki alkalmatlan egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, ne haragudjak rá, ha néha olyat tesz amivel megbánt, ő nem tudja megszokni hogy vagyok neki. Szeret, imád csak rosszul fejezi ki.

Hogy az ő szavaival éljek, szerinte ő alkalmatlan egy párkapcsolatra. Mennyi időt adjak neki? Eltelt már majdnem fél év.


2009. okt. 3. 13:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez egy "úgyis kihátrálok a kapcsolatból " duma.Ha ő maga alkalmatlannak tartja magát a párkapcsolatra, akkor mit akarsz még tőle? :)

2009. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szeretem. De előttem 2 évig egyedülálló volt, neki az volt a napi programja, hogy elmegy sörözni, senkihez nem kel alkalmazkodnia. Belecsöppentem az életébe, felfordítottam mindent, és most teljesen máshogy alakul egy napja, miattam. És ezt ő nem tudja feldolgozni. Nem fogta fel, hogy esetleg elmehetnénk moziba stb. Tehát hogy közösen csináljunk valamit.
2009. okt. 3. 13:27
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
de ez így nem jó... oké, felfordítottad az életét... Dehát mivel ő képtelen alkalmazkodni, valószínű rettenetesen hiányzik neki a sörözés a haverokkal...Gondolom próbáltad már ide-oda hívni, hogy mozduljatok ki, hogy menjetek , ő meg mindig "jajj nemá, olyan fáradt vagyok..." . Ismerős a szitu, de nem is voltam sokáig hasonszörú pasival, pedig én is "szerettem". Néha jobb ezeken a pasikon átlendülni.Nehéz, de menni fog.
2009. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esély rá, hogy megváltozzon?
2009. okt. 3. 13:39
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
háát, nemigazán. Tudom, rossz ezt olvasni, de minek kábítsalak olyan válaszokkal, hogy "majd beleszokik" , meg "menni fog az neki". Az én egykori link pasim még arra se volt képes, hogy a szüleinek bemutasson. De persze ugyanez volt a fő problémája, hogy ő "alkalmatlan egy párkapcsolatra" Később, jóval a szakítás után jöttem rá, hogy ez nem jelent mást , mint "nemérted? kocc van!" Adj neki még egy kis időt, mert hátha ez idő alatt még alakul a dolog, próbáld elhúzni őt ide-oda, de ha nem megy, ne erőltesd...
2009. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Látok rajta változást, meg nyáron elvitt nyaralni, meg eleinte még vitt 1-2 helyre, akkor azt mondtam neki, kb másfél hónap után hogy kellemetlenül érzem magam, hogy ennyit költ rám. Aztán egyre ritkábban mentünk el valahova, mindig fáradt, tényleg hiányozhat neki a sörözés.
2009. okt. 3. 13:46
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
meg aztán az jutott eszembe, hogyha szakítanál vele most, az lenne az igazi próba neki! Ha tényleg szeret és akar tőled valamit, teperni fog utánad... Hát, dönts okosan...
2009. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Van bizony! Sajnos :( Az én párom is ilyen. Nagyon nehéz vele, és tudom, hogy egyszer vége lesz, hiszen ő alkalmatlan valóban egy párkapcsolatra. Már 40 éves, sosem volt tartós kapcsolata, az életvitele, a munkája olyan, hogy nem is lehetne. Sajnos neki sosem lesz családja, mert nem is ad rá alkalmat, nem is akarja. Az együttélés sem ment nekünk, nem miattam, hanem mert ő nem bírta. Örök agglegény, aki már nem fog változni. És hogy miért vagyok vele? Mert még szeretem. De elfogadtam, hogy egyszer vége lesz, hiszen én arra vágyom, amit ő sosem fog megadni nekem.
2009. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen, ő is ilyen. Bár mi majdnem együtt élünk, itt alszik nálunk, tehát ilyen szempontból nincs gond vele. Reggel tőlem indul munkába.
2009. okt. 3. 13:52
 10/24 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok szakítani vele. Egyszer volt, hogy összevesztünk, hazament aludni. Egész éjjel sírtam, forgolódtam. Nem bírtam aludni, és megnyugodni amíg fel nem hívott.
2009. okt. 3. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!