Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenhol latom hogy vekony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol latom hogy vekony fiuk duci csajokkal vannak. Van itt olyan fiu akinek bejonnek a duci lanyok? Csak mert ez nagyon fura nekem.

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 11:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes egy téma ez. Ez amit leírsz gyakori. Viszont kövérkés srác a legritkábban van szép nővel. Vagy úgy egyáltalán csajjal. :)
2015. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Boven 18alatt? 19vagyok :)

hat azert lattam en mar duci sracot is szep csajjal..csak allandoan azt hallani h fuj ez fuj az,mint nehany elozo kommentben is(es 10esetbol 9x ezt hallom) aztan megis mast latni

2015. máj. 18. 12:04
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
En duci srac vagyok bejon mind2 csaj alkat bar jobban szeretem ha csajon ván mit fogni nem zavar egyaltalan... Es nem azert mert nekem is olyan az alkatom
2015. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

vékony vagyok (173/65) és nekem a teltebb alakok jönnek be, valahogy a telt lányok mosolyában van valami plusz...


+ ölelésnél nem kell félni attól, hogy kettétöröm mint egy ropit...meg ugye lehet őket érezni ölelésnél nem annyi, hogy már majdnem összeér a két könyököd és még mindig semmi nincs közte...


am azok a telt lányok a szépek akik tudnak őszintén mosolyogni...persze igaz ez minden lányra, mert a mosolygós lányok a legszebbek...a kamu mosolyos cica babák gusztustalanok számomra...az a kamu bájvigyor elrettentő...


a barátnőm se nem (túl) vékony, se nem duci...szép a mosolya és van rajta mit fogni :P ölelésnél azt a kis pluszt nem érzem (mert volt vékonyabb is kicsit)...de szexuálisan jobban izgat amikor simogatom, vagy megfogom és van rajta mit fogni :)


van ellen példa, legjobb barátomnak a vékony lányok jönnek be...nem egyezik az ízlésünk női ideálban, mert neki a fiús vékony csajok jönnek be, nekem meg a nőiesen telt nőies lányok...nem vagyunk egyformák...szóval mind2 típusra van kereslet :) és mivel a legjobb barátom ezért kijelenthetem, hogy ez nem szül feszültséget köztünk :)


22F

2015. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
53%

A jelenlegi majdnem barátnőm (még technikai okok miatt nem vagyunk tényleg együtt :D ) szintén kissé ducibb, én pedig majd át szakadok. Nem is ez a lényeg, hanem az ő hozzáállása :D Neki nem jönnek be a dagibb srácok. Azt mondta, h soha nem kezdene mackós alkatú sráccal :D

Na ez a különbség a 2 nem között. Míg a nők a pasikon igénytelenségnek tartják, addig magukon simán elnézik a súlyfelesleget.

2015. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
2%

Nyilvan mindenki maga valogatja..de ez a van mot fogni dolog...ettol behalok.

Vmelyikotok aki a "NOIES" telt lanyokra bukik (mitol noies egy elhizott ember???) volt mar valaha izmos egeszseges novel dolgoltok?

Mert ott van mit fogni es a "NOIES" elhizott bnoitek ezerszer torekenyebbek!! Egy igazi vadmacska sportos lany ugy helyben hagyna az agyban barmelyikotok h azt se tudnatok fiu vagy lany vagytok...

Uhh...voltam mar telt lannyal...hat az minden volt csak nem noies...talan inkabb a kiabrandito a helyes szó.

En is elhiznek ffi letemre ha nem sportol el es nem figyelnek a kajamra es elvarom egy notol is h megtegye.. Egy elhizott ember nem egeszseges! Es ez a van mit fogni kifejezes..rendesen az ugrik be h ezzel magarazzak ki sokan s

szepen az elhizott allapotot. A franc akarna markolaszni egy zsirkupacot. Lattatok mar felboncolt "telt" not? Nezzetek meg hogy nez ki!

2015. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kockahasú nők sem túl vonzóak... Sőt sokuknál fellép a tornatanár mentalitás, hogyha lazulnál hétvégén akkor rögtön futni küld meg ilynek, nem lehet egy jót enni, csak nyuszieledelt, mert hát az egészséges. meg sokra mész az ilyen izomagya nővel nulla mell és fenék... Csak 1-1 izom a helyén és olyan így mint Superman... Látens melegeknek nem rossz.
2015. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
26%

én vékony vagyok és kimondottan taszít a duci, telt testalak. Nem látok semmi szépet benne.

A "van mit rajta fogni" testalak sem tetszik, sem pedig az izmos

Csak a vékony testalak jöhet szóba :)

2015. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy 172/55 srác vagyok. Szóval elég vékony. De mégis szeretem a duci lányokat. Na nem a túl kövéreket, de valahogy egy kicsit teltebb lány vonz. Szerintem ebbe nincs semmi fura, nagyon szexi tud lenni egy ducibb lány, aki azért ad magára :)
2015. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is a ducik jönnek be! 17F
2015. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!