Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenhol latom hogy vekony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol latom hogy vekony fiuk duci csajokkal vannak. Van itt olyan fiu akinek bejonnek a duci lanyok? Csak mert ez nagyon fura nekem.

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 11:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon is bejönnek a ducik!
2015. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
A ducik vagy a koverek?mennyi kg max?:)
2015. máj. 18. 18:25
 23/29 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdezed (13-as)-tól akkor duci és kövér is bejön. amúgy nem számít a kinézet nálam annyira mint a többieknél :) mert az úgy is változik :D
2015. máj. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

A duciság kövérség nem kg-tól függ:D

Lehet valaki 95 kg,ha elég magas hozzá,és itt ott ducicabb,és nem 1 helyre rakodott le a zsír..

2015. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Egy 95kg-s nő azert mar eleg durvan dagadt akar milyen magas is :D

Ahelyett h kifogasok moge bujnanak az ilyenek (mert csak x kg felett dagi..) inkabb tennenek ellene vmit h ne legyenek zsirosak...

2015. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Van pár ducibb/kövér csaj ismim!Egyik betegség miatt,hizottt és nem tud fogyni akármennyire is szeretne!Másik 90-95 kg és 182cm-es és megnem mondja róla senki h mennyi az az annyi!

De mond,aki betegség miatt hizik meg, akkor azt is lenézed?!

Én pl fogamzásgátlótól hiztam meg,olyan írtak fel,amit nem szedhettem volna, nőgyógyászom szerint csoda h élek,de gyermekem termésetes uton nem lehet!És én teszek ellene, csak volt 7 hónap kiesésem baleset miatt!De aki nem tud tenn,mert olyan beteg halljon meg?Vaghy ne legyen párkapcsolata?!Hogy leszoljátok a duci nőket..de a pasikról szó sem esik,

2015. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a vékonyabb srácok sokszor visszahúzódóbbak, gyámoltalanok, a kövérebb lányok pedig gyakran anyáskodó természetűek, így egymásra találnak. Legalábbis ezt figyeltem meg.


OFF: Sosem értettem, hogyan lehet betegségtől elhízni? Józan paraszti ésszel nézve attól hízol el, amit megeszel, ha a szervezeted esetleg hirtelen több kalóriát raktároz el, mint korábban, akkor egyszerűen kevesebbet kell enni és több kalóriát elégetni mozgással.

2015. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

En termeszetesen a nem betegseg miatt elhizokra ertem, h ahelyett h kifogasokat keres meg olyan pasit aki vekony de a zsirosabb lanyokat szereti (jol irtak..gyamoltalan vagy egyszeruen ennyire futja a sracnak..) inkabb mozogjon es taplalkozzon rendesen. De azert jo h megint egybol van mivel vedekezni... :D Amugy megertem h vki betegseg miatt hizik el meg fogamzas gatlo es horomok stb..de ahogy az elozo hsz is irta egy betegseg egy tabletta nem valtoztatja meg a fizika torvenyeit es a 3gros tablettabol nem lesz rajtad plusz 7kg. Amit megeszel abbol lesz..meg amit nem mozogsz le abbol...

Amúgy meg senkit nem nezek le azert mert tulsulyos...mindenki csinal amit akar..van rengeteg szep csinos alaku No kis hazankban is a dagik mellett hal isten. Szoval nincs okom elegedetlenkedni :)

Az viszont felhaborit ha vki kifogasokat keres ahelyett h cselekedne..ez vonatkozik most a kerdesre is de barmilyen mas temaban is igy gondolom.

2015. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
27-es! Volt osztálytársamnak valami szervi baja van,ő attól hizott kiskora óta..illetve alacsony is...nyujtották is a csajszit,de a hizással nem tudtak mit kezdeni4Nem ritka eset h valaki hizik,vagy éppen betegsen fogy! De ha valaki zabál állandóan az egész más dolog,nyilván!
2015. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!