Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire szeretitek ha nyalogatják a melleteket?

Figyelt kérdés
A mellbimbó nyalogatás/szopogatás mennyire jó érzés nektek? Mennyire szeretitek?
2015. máj. 29. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Ha a párom azért teszi, hogy ezzel izgasson, nagyon mellé lő, hidegen hagy. De ha őrá izgatóan hat, ha beindul rá, akkor az, hogy izgatóan hatok rá, az rám is gerjesztő hatással van.
2015. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a nyalogatás nekem olyan semleges, jobb szeretem, ha harapdálja a barátom, az viszont izgató :)
2015. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem izgatólag hat rám és ezt tudja jól a párom is.

37N

2015. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretem, mert látom, hogy a barátomnak bejön, és jó érzés, mert ettől is úgy érzem tetszem neki, de gyakorlatilag semmit nem érzek belőle, csak látványra jó. :)
2015. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Engem a harapdálása izgat 21L
2015. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!