Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a túróért ilyen nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a túróért ilyen nehéz férfiként lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Csomószor hallom akár hetero csajoktól is, hogy a hétvégén ott alszanak a barátnőiknél és ez meg az van...

Szégyellhetnék magukat amikor a normális srácokat oltogatják, hogy milyen bénák. Sportos, normális srác vagyok. Persze frusztrált ezek a dolgok miatt meg reményvesztett.

Kezd hányingerem lenni az egész ismerkedéstől, amiatt amit látok a női oldalról. Teljesen normális közeledést utasítanak el, mert nem vagyok szuper humoros vagy mert nem tűnök ki annyira durván a külsőmmel egy szórakozóhelyen. Privibe tudok képet is küldeni. Nem a külsőmmel vaj a baj, ha egyáltalán velem van a baj.

Képtelen vagyok megfelelni ennek a mércének.


A másik oldalról is látok irreális dolgokat amikor 7-8 éve együtt vannak egy baromi, bamba barommal.


Ez a korosztály amit én keresek a legkiábrándítóbb.

20-25 éves lányok... 26éves srác vagyok. Aki jó csaj külsőleg belsőleg az már foglalt aki nem az vagy ilyen lázadó felgyülölő leszbi csaj vagy tényleges leszbi esetleg irreálisan magas igényei vannak.



2015. jún. 1. 13:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
johet kep priviben :)
2015. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%

Az a gond, hogy a nők mindig a legjobb (legnagyobb hatalmú) férfira vágynak, akit csak ismernek.

Régen ez nem volt akkora gond: 1 falu vagy 1 törzs esetén.

De ma ott van az egész internet meg a tv, és rajta a fél világ.

A nők esze pedig általában 40 éves kor környékén jön meg, hogy nem mindenki elérhető.

2015. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi tudom mire gondolsz. Nem egyszerű ismerkedni manapság személyesen ha csak nem vagy kiemelkedő.Ahogy egyre idősebbek leszünk egyre többet tapasztalunk az életből és egyre több hatás ér minket mind pozitív mind negatív annál jobban változunk ízlés terén.Alakulni fog még ezeknek a lányoknak a fontossági sorrendje, értékrendje, nézőpontja .... Én is teljesen mást néztem, kedveltem 5 évvel ezelőtt :)
2015. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%
Kifogás, rinya, hiszti. Úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy nekem miért nehéz ismerkedni, nen pedig férfiként.
2015. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%

"irreálisan magas igényei vannak."



Erről van szó! A többi baromság és kifogás!

2015. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
40%
És küldesz fényképet és semmi. Megpróbálnak valamit változtatni rajtad, de akkor sem fog történni semmi. Amikor meg már nincs érv mert nem értik miért nem jön össze akkor jönnek hogy lúzer, hisztis, szerencsétlen pali vagy. Meg legyél társkereső oldalon. Én is ott vagyok közel kilenc éve. Ezalatt négy levelet kaptam az sem randiról szólt. Nem annyira jó a kinézeted akkor a nők 50%-a nem fog rád nézni sem. Van akik azt hangoztatják hogy nekik jobban számít a belső. De amikor azt kéred tessék ismerj meg itt van a bensőm szeretném hogy nő engem akarjon megismerni akkor érdekes már senkit nem érdekel milyen is vagy.
2015. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
Ti sracok meg mindig azzal kezditek ezt, hogy "nem ertem miert nem vagyok jo senkinek pedig sportos vagyok"..nem ez a legfontosabb szempont, bar teny, hogy jobban megnezunk egy jo alkatu pasit. A jo humor viszont (szerintem) kifejezetten sokat szamit. Lehet rossz helyen keresel, meg gondolom te is egybol a legdogosebb csajt probalnad osszeszedni:D ja es a magabiztossag hianya nem fogja magneskent vonzani a lanyokat
2015. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Na ezt a "jó humor" dolgot hagyjuk már, mert ifjú titán koromban elég vidám humoros emberke voltam, aztán azt tudtam elérni vele,hogy egyedül vagyok még 31 évesen, kb. ennyit a humorról. Megnevettetnék egy két nőt, de aztán siessek onnan, mert jön az ügyeletes alfa hím, és nekem semmi keresni valóm ott, de ezért jó voltam,hogy egy kicsit feldobtam a hangulatukat. Na ennyit a humor fontosságáról.
2015. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
Hány neked tetsző ismeretlen lányhoz léptél oda ismerkedni a buszon/boltban/utcán/buliban/suliban/munkában/stb helyeken az utóbbi 1 hónapban? Fél évben? 1 évben? Úgy érzem a válaszod erre meg fogja adni arra is a választ hogy miért nem találsz magadnak valakit.
2015. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
47%
Egy biztos, humorral nem sokra megyünk,ha komolyabb célt akarunk elérni, annál,hogy néhány nő egy jót vihogjon rajtunk.
2015. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!