Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fontos így is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos így is?

Figyelt kérdés

Ha egy lánynak kicsi, szűk hüvelye van, amit még össze is tud húzni, akkor miért fontos még az anál? Orál is megy, meg amúgy minden más is, szerepjáték, idegen helyen szex stb stb...

Akkor miért fontos még az anál is?



2015. jún. 6. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha folyton pörköltet ennél, egy idő után megkívánsz mást is.
2015. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hogy lehet a puncit megunni?

Én nem unom a f* szt...

Bár tény, hogy a vibrátor sokkal jobb, mint az igazi, de azért ha van pasim, nem használom.

2015. jún. 6. 13:47
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez az amire nem lehet magyarázatot adni, csak akarja és kész. Olyan mint mikor valaki latexcuccban elvereti magát, neked fura, de ő szereti és nem tudja miért.
2015. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért mert tiltott gyümölcs, és ki akarja próbálni, hogy milyen ennyi :) minden pasi ilyen
2015. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"minden pasi ilyen"


Igen, erre már én is rájöttem, ezért nincs barátom.

Mert nem tudjátok felfogni, hogy van, amit a nő hiába csinál sokszor, soha nem fogja megszeretni.

2015. jún. 6. 14:05
 6/18 anonim ***** válasza:
Van aki felfogja ezt. Keress olyant.
2015. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De ha "minden pasi ilyen", akkor mindenki fog rá vágyni...

Nekem olyan kell, aki a puncimra vágyik, nem a segglyukamra... úgy látom ilyen pasik már nincsenek is?

2015. jún. 6. 14:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Figyelj...én azt hiszem odaadnám a fél életemet, ha ilyen nőt találnék mint te:) Csak tudod, ha az ember egyszer megkap egy ilyent, hozzászokik. A kezdeti nagy különlegességből egy ,,átlagos" dolog lesz. És ezt az emberek 95%a nem tudja így elfogadni. Még nekem is néha talán nehéz, de azért felfogom és valahol örülök neki, hogy nemet mondd valamire, mert ez a női mivoltát erősíti, ezzel inkább nagybetűs NŐ-nek tűnik:)
2015. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A legfontosabb amit akartam, csak pont az maradt ki, hogy ne engedj, leht, hogy sok idő lesz-akár évek- de találsz majd normálisat. Meg azért a társaságokban könnyen elterjed a híre, hogy milyen egy nő és akinek te kellesz és ilyen az majd könnyen megtalál:)
2015. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, lehet, hogy igazad lesz. :)

Bár most szerintem egy jó darabig nem lesz senkim.

Azért köszi a választ! :)

2015. jún. 6. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!