Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom valamiért nem kíván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom valamiért nem kíván nem akar szeretkezni velem annak ellenére, hogy nekem van kedvem és kezdeményezek is, de ő elutasít. Egy hónapban max 1x szeretkezünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagyd el :)
2015. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé
2015. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Ugyan ez a helyzet nálunk is. Én nagyon ragaszkodom hozzá, nagyon szeretem, de örülök ha havonta 2-3x-szor ha szexelünk. Én kezdeményezek többet, és már annyit utasított vissza hogy hosszú keserves sírásokkal töltöttem vele az estéimet mert nem értettem mi a baj velem, az önbecslésem a béka feneke alá zuhant. Biztos sokat dolgozik, vagy sulizik a párod, ahogy az enyém is. Amíg nem beszélitek meg a problémát akkor bekerülsz az első fázisba, ahol én voltam. Szenvedsz. A következő lépés az, hogy vagy elfogadod hogy ilyen, vagy nem és keresel olyat, akivel naphosszat szexelhetsz. 23/L
2015. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fel szexi fehérneműt. Várd odahaza egy péntek este, fél pucéran nyiss neki ajtót lehűtött pezsgővel vagy borral. Hidd el egyből meghozza a kedvét és beindítja a fantáziáját! Ha már beszéltetek róla, hogy mik a vágyai az ágyban amit szívesen kipróbálna, akkor itt az ideje kicsit bekeményítened és felkeltened benne az ösztönöket. Sokat nézz a szemébe mélyen, ez is feltüzeli a pasikat, olvassa ki mire gondolsz. :)
2015. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Olyan fura ilyeneket olvasni nőktől.

Nálunk is ez volt csak én a pasi akartam ő meg nem.

Nna mostanra már én se akarom!

Erre?Hát nem megsértődött???

2015. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már nem alszom vele 1 ágyban úgy 4-5 napja, de nem tetszik neki mondogatja is, hogy menjek vissza, de még várok 1-2 napot hát ha megjön a kedve...
2015. jún. 10. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább vádaskodás és hiszti nélkül beszéljétek meg. Nálunk is voltak ilyen időszakok és engem nagyon bántott (inkább teljesen kikészített), hogy a napi 2 szexből lett heti 1 és folyton visszautasított. De megbeszéltük felnőtt módjára, és kész.

Ez is csak az élet része, csak hajlamosak vagyunk jobban a lelkünkre venni.


28N

2015. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy mi a f**z van, mert ez így nem állapot. alibi dugásokra nem lehet szerelmi életet építeni
2015. jún. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"de még várok 1-2 napot hát ha megjön a kedve..."


Úgy van viselkedj ovisként. Nehogy már megbeszéld vele a problémát.

2015. jún. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszelj vele errol!
2015. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!