Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek a farkinca szó ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek a farkinca szó ha ezt mondanák a farkatokra lekicsinylöen hangzana?

Figyelt kérdés
Párom igy érzi igaz nincs nagy farka de nem ezért mondtam neki és rosszul esett neki
2015. jún. 14. 09:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amikor állatokéra mondjuk farok helyett, akkor nincsen benne semmi lekicsinylő, nem a rövidségére utal (egy macska farkincája, vagy egy egér farkincája pont, hogy nem rövid a teste méreteihez viszonyítva).


Ez egy egér, 9 centis testhosszal és 8 centis farokkal:


[link]


Ettől függetlenül a barátod érezheti ezt a szót lekicsinylőnek, nem pedig kedveskedő becézésnek, főleg, ha érzékeny erre a pénisz méret kérdésre.

2015. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Istenem a férfiak és az ö önérzetük. Olyanokonm megtudnak sértödni hogy csak nézek hogy " mi van? " és még a nök a hisztisek meg sértödékenyek. Ennyi erövel ök se mondák egy nönek hogy punci mert az kis aranyos mondják hogy p i n a. Meg ne mondják azt se hogy cici. Hát hihetetlen ilyeneken besértödni.
2015. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Interferencia ***** válasza:
Meglehetősen.
2015. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sok múlik azon milyen helyzetben hangzik el. A pasik többsége tényleg nem dijjazza, ha a férfiasságukat becsmérlik. De abban is van valami, hogy sokkal sértődékenyebbek a csajoknál. Én is kaptam már olyanokat, hogy volt ami nem tetszett :D de a többségén csak nevettem mert tudom, hogy viccnek szánták. A barátod elég gyerekes ha ilyenen el kezd duzzogni.
2015. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
13%
Engem felhergelnél vele, majd úgy bizonyítanám a jelző alaptalanságát, hogy három napig nem tudnál ülni.
2015. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a "büdös-bunkó" az férfias, a "pötsöm-öccse" pedig kedveskedő. :D
2015. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Engem nem zavarna. Talán azért mert sosem érdekelt a farkam mérete, sőt néha úgy érzem én vagyok az egyetlen aki nemhogy nem tudja hány centi széltében hosszában keresztben, de soha nem is méregette.


A kuki viszont nem tetszene, mert azt nálunk gyerekeknél használják, és így elég perverzül hangzik felnőttre. De van szám, szólnék, hogy ez nem nekem való, nem sértődök meg ilyen értelmetlen módon.

2015. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én ugyanakkorát élvezek vele akkor is, ha farkincának nevezik és akkor is, ha angyal bögyölőnek, mert amikor tövig nyomom, már nem szoktak mély lélegzetet venni.
2015. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!