Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Mi a véleményetek a mélytorokról? Van aki szereti?

Figyelt kérdés

Én szeretnék egyszer egy durvább mélytorkozást, kényszer franciáztatást... Persze, csak ha a csaj is élvezné.

Ez mennyire gyakori? Vannak akik élvezik?


Kort is írjatok, köszi! :)



2015. jún. 21. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem,nő vagyok,de mivel sub vagyok,ez vonz.Imádom ha tépik a hajam is közbe,és azt is ha már a könnyem folyik.Kicsit fáj a torkom utána,de megéri,mert nagyon izgat,hogy megdugja a szám. 26N
2015. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
előző válaszoló vagyok,köszönöm a privátokat fiúk,de nem ismerkedem,már férjnél vagyok és szeretem a párom:) 26N
2015. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ccc... Elöző, köszi a hasznos választ és sorry, hogy az én kérdésemnél írt kommented miatt kapsz kellemetlen üziket :/ Elég szánalmas, hogy egysek itt szeretnének alkalmi partnert találni.
2015. jún. 22. 21:53
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
13 de hülye k u r v a vagy!!!
2015. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, de válaszolok neked: azért arra ne számíts, hogy a nők sorban fognak állni, hogy durván bánj velük, de akadnak kivételek. Viszont amin én is meglepődtem, főleg sok évnyi rossz párkapcsolat után, hogy vannak olyan nők, akik úgy lekapnak mélytorokra, hogy csak lesel! És nem kell még kérni se, mert maguktól megteszik örömmel. Valaki mondta itt, hogy talán komoly, elmélyült párkapcsolatban. Hát erre rácáfolnék. Inkább az adott nő beállítottságán múlik.

Szóval ha ez a fétised, fogsz találni olyat, akinek bejön, de kell hozzá az, hogy a nő biztonságban érezze magát melletted és bevállalja.

Olyan nőm is volt, akinek ha tréfából megemlítettem, hogy kikötözőm, akkor teljesen rákattant, hogy próbáljuk ki. Viszont ezek az erőszakos dolgok meg nekem nem jönnek be. Az a hajtépéses se.

2015. jún. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
81%

A mai világban meg is lepődnél hogy sok 20-25 közti lány rögtön az első alkalommal minden gond nélkül mélytorkozik :)

Függ a csaj beállítottságától, de azért jópáran megcsinálják :)

2015. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!