Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha azért nem akarunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha azért nem akarunk ismerkedni (néhány barátnőm és én), mert félünk az análmániásoktól?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm nemrégiben összejött egy sráccal még így is, hogy nem akart ismerkedni emiatt, de ez a pasi bizonygatta, hogy nem akarja az anált, aztán egyszercsak mégis felhozta. Gondolom nem volt más csaj a láthatáron, így azt mondta neki, ő sem akarja az anált. Szerintem hülye a pasi, mert simán foghatna bárhol olyat, aki szereti seggbe, így nem értem.

De ezek után csak még jobban elment a kedvünk attól, hogy ismerkedjünk, és méginkább nem bízunk meg egy pasiban sem.

Mennyi az esély rá, ha rákérdezek egy pasinál, hogy szereti-e análisan (én direkt nem mondanám, hogy nem szeretem, hogy ne befolyásoljam) őszintén válaszol?

Análon kívül más nem okoz gondot, az orál sem, szeretem a durvább szexet.

Vagy már minden pasi csak seggbe akarja?


2015. júl. 13. 09:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Igen, gond, ugyanis ez nem az a tema amit az ismerkedes elso napjaiban felhozol.


Ismerkedni kell, mar ha part akarsz magadnak. Ha szexualisan nem passzoltok, nem egyezik az izlesetek, az idovel kiderul, olyankor szakitas, es kerestek mast.

Ez igy mukodik, nem adhatsz egy kitoltendo kerdoivet mindenkinek az elso randi elott, hogy azzal meg oneletrajzzal jelentkezzen nalad :)

2015. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Kulonben sokan vannak, akiket csak addig erdekel amig nem probaltak ki, aztan ha parszor hagytad, utana lekattannak rola.
2015. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
63%

Neked a szexen kívül más nem is kell, vagy mást nem is tudsz nyújtani?

Te sem szerelemből jössz össze a pasival, az tuti. Ha szexkapcsolatot akarsz ilyen legalja férfiakkal, akkor miért csodálkozol hogy megcsalnak ha nem adod meg nekik amit akarnak? Normális kapcsolatban kompromisszumokat kötnek, mivel szeretik egymást... de te szerintem még hírből sem ismered mi az a normális kapcsolat.

2015. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

#10-nem. Hogy lekötözzön és azt csináljon velem amit akar? Kössz, nem kérek belőle.

Ez az önéletrajz nem is rossz ötlet, pedig tudom, hogy te viccből írtad.

És tudtam, hogy fog jönni egy olyan, aki ajánlja, hogy párszor hagyjam...

Csak szexre vágyok? Látom, neked még nem volt gondod a szexszel egy kapcsolatban, ennek örülj, ne pedig itt acsarkodj. Nem tudod, milyen rossz érzés, amikor az általad szeretett egyén egy olyan dologra vágyik, amitől te undorodsz, és hiába teszed meg neki, nem tetszik, így élhetsz abban a tudatban, hogy kevés vagy neki...

A férfiaknak könnyű erről beszélni, mert ők a farok másik oldalán vannak.

2015. júl. 13. 10:27
 15/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem baby.Te kötöznél meg,vagy vezetnél pórázon stb
2015. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%

Te vagy a a idióta, aki legutóbb "análmániás"ozott?

Gáz, ha ezért nem ismerkedsz. Ennél okosabbnak kéne lennetek.

2015. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Jo tudni hogy nem csak én vagyok igy ezzel. Engem is taszit és ez miatt prüd p i c s a vagyok. Amugy csak szerintem szánalmas mikor sok pasi azzal jön hogy"jaj a pasi nem jol csinálta, de majd ééén" pff... 22l
2015. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Igen utolsó... Mindig ezzel jönnek, hogy majd ők lesznek az ászok... gondolom így akarják rávenni a nőt, hogy velük is csinálják. Amúgy meg leszarják, hogya nő mit érez xD
2015. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem vonz az, hogy másokat alázzak, én jobban szeretek szub lenni, kötözés nélkül, és olyan emberrel, akiben meg lehet bízni, csak ez nekem nem megy.

Örülök, hogy ezért leidiótáznak... Remélem nektek semmi gondotok nincsen. akik ezt mondják, hogy ezért idióta vagyok. És análmániásoztam? Hol? Mikor?

17-es, akkor látod, még többen vagyunk...

És engem is idegesít, mikor ezzel a dumával akarnak rávenni, hogy "de majd velem jobb lesz"... Lehet, csak egy másik csajjal. :D

2015. júl. 13. 11:30
 20/28 anonim ***** válasza:

Szerintem benned már kialakult egyfajta análfóbia és már mindenhol, mindenkiben azt látod, azt lamentálod vajon ez be akarja-e dugni oda mert ha igen akkor jajj már megint, ha meg nem akkor biztos nem mond igazat.


Igazából ha most nincs kedved ismerkedni hát nem teszed. A barátnőid is ettől tartanak, hát ők sem ismerkednek.


Semmi gond nincs ezzel.

2015. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!