Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Barátnőm nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőm nem szereti az orált.

Figyelt kérdés

Velem vesztette el, 2 éve együtt vagyunk. Eleinte csinálta, tanulgatta, jól is ment neki, nélytorkozni is meg akart tanulni. Aztán néhány hónapja benyögte nem szereti csinálni. Miért? Eleinte se szerette, de csinálta ne hagyjam ott? Kérdeztem tőle miért, aztmondta nemtudja. Mellesleg szex is sokkal kevesebb.

18f



2015. szept. 5. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Keress mást,már nem szeret! Meg ha nem vagy boldog vele,nem elégiti a vágyaid,minek szenvedni vele?! Keress mást,ez már halott dolog!
2015. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele, mert jól érzem magam vele, emiatt nem akarok szakítani. Úgygondolon valami féle komprumisszummal megoldható a dolog, minden kapcsolatban szükségesek
2015. szept. 5. 17:58
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet van neki más...
2015. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem, bár bevallom gondoltam már rá én is, de jobblenne róla valahogyan megbizonyosodni.
2015. szept. 5. 18:03
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

most mi a kérdés? meg is válaszoltad.

amúgy a szexen kívül nagyon sok minden kellene a jó kapcsolathoz, nem ezen múlik, de kis tizenévesek ehhez még nem értenek.

2015. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Milyen komprimusszal?!! Hülye vagy,már bocs! Barátok maradhattok,de sját magadnak hazudsz! Neked vannak vágyaid,akkor meg,miről beszélsz,ő nem szeret hidd el!! De tudod mit,Te dolgod,hogy ba.zod el az életed,éveket,ez nem lesz hosszú távú,de tapicskolj a szarba,basszd át magad,basszál el éveket az életedből,és csicskulj be ennek az "istennőnek"! Pffff,tragédia,de ez a Te dolgod! Sok boldogságot Neked!
2015. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Tuti, hogy van olyan, akivel titokban szexel.
2015. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os. Miről beszélsz? Komprumisszumokat hozni kell szinte minden kapcsolatban. Vagy működik vagy nem. Nem az a fajta vagyok aki emiatt kidobná. Ha tudnám hogy megcsal, vagy találkozgat valakivel, akkor mehet amerre lát. De ezekről nem hallottam semmit. Szerintem azzal nem b,szom el az életem hogy néhány hetet adok még a kapcsolatnak, hátha fejlődés lesz. Nem fogok évekig ebbe a kapcsolatba maradni ha nem megy, hidd el.
2015. szept. 5. 18:13
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

6 újra.

Te tudod! Csak ennyit tudok mondani! Te döntesz,te életed!

2015. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

most ezt muszáj volt kiírni, Peti?

nem, hogy inkább velem beszélnéd meg. látod, ezért nem szeretem ha a mocskos farkad a számban van :'(((((((

2015. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!