Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
járok egy sráccal aki nem hajlandó lefeküdni velem , mivel azt mondja hogy a szexualitás állatias dolog. Meg igazábol nem is tudom mi a fene baja van de ő olyan hogy a többi embertől távol tartja magát mintha felsőbb rendűnek képzelné magát. De mit csináljak létezik párkapcsolat szex nélkül?
2015. szept. 12. 20:58
 1/9 RRR ***** válasza:

szerintem,mivel nem 100-as:

csere


létezhet,de minek???

2015. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dexter az? :D
2015. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
cserélném. mindenképpen.
2015. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát elég hülye a barátod. és ezt nyugodtan vedd sértésnek. mármint feléje.

szex nélkül, legalábbis szerintem nincs kapcsolat. vagyis létezik, de sokra nem mentek vele, előbb utóbb bukta.

keress mást.

meg mi az hogy magasabb rendűnek hiszi magát? pf...

tehát akkor mondhatjuk hogy téged sem tart sokra? vagy kevesebb vagy a szemében mint ő maga? nagyképű gyerek lehet. menekülj tőle. neked erre nincs szükséged, ugye?

2015. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazából nekem a külseje mellet ez tetszik hogy olyan nagyképű, magabiztos hogy kézben tartja a dolgokat nem szorul senki segítségére. De ez a dolog őszintén nem igen tetszik hogy tudnám elérni hogy lefeküdjön velem? Igazából el nem hiszem hogy létezik ilyen férfi , lehet hogy valami gondja van ott lent ? mert meztelenül sem láttam még, pedig 2 hónapja járunk.
2015. szept. 12. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát... ez elég érdekes eset.

Arra tudnék tippelni, hogy szűz, vagy volt már nővel de csúnyán beégett. Természetesen ezt nem szeretné bevallani, ezért inkább kitalált valami menekülő dumát.

2015. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RRR ***** válasza:

lehet,hogy rátapintottál a lényegre!!!!


valami van a műszerével és ezt palástolja a nagyképű szövegével

2015. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fos kapcsolat lesz ebből, szarba se fog venni téged is mindig leugat,egy idő után ugyan azt kapod majd ,ahogy a többiekkel viselkedik most
2015. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha mással dugnál? Az kihozná a sodrából?
2015. szept. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!