Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb óvszer, melyiket részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több mint 1 éve vagyunk együtt, először LifeStyles Ultra thin gumit használtuk, ami nagyon bejött nekünk, de viszont mostanában alig találok, bevonták talán? Mert eddig ez vált be a legjobban. Bár most ugyanennek a Skyn változatát használjuk, az is jó, de nekem az előző jobb volt. Tudtok ajánlani esetleg mást? Vékonyat persze.

2015. szept. 20. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy a ...szomba nem szakad az ki nektek?

Én szinte akárhányszor próbálkoztam a vékony gumival majdnem mindig kiszakadt. Sokfélét próbáltam de az nekem kockázatos játék :D

2015. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:

hasonló cipőben jártam

és

ennél kötöttem ki végül

[link]

2015. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1#

Nekem eddig 1 gumi sem szakadt ki, remélem nem is fog! Para lenne.


2#

Durexet nem nagyon használtam még, de kipróbálom ezt. Kösz. Remélem van belőle három darabos.

2015. szept. 20. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:

mi piros ultravékony masculant használunk

sosem sérült még meg, nem is drága (800ft/10 db) jó minőségű és én azért szeretem jobban mint a durex feel thint mert nem latex szagot hagy maga után hanem valami finom édes illatot. én utálom pl ha egy menet után leszopom a pasim és érzem a gumi szagát a farkán

én ezt ajánlom

2015. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet röhögsz de én a Lidl-ben kapható 12 darabos óvszert vettem legutóbb ami 750 forint. Kicsit húztam a szám hogy ebben vajon mi lehet de full jó... Sosem szakadt még ki. Szerintem ugyanolyan jó mint a többi csak nincs rajta pluszban a márkanéven nyert haszon. :D
2015. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lidlis szerintem is az egyik legjobb, egyébként meg a Mondos nem annyira névtelen márka.
2015. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

volt már,hogy barátommal, olyan 32 darabost vagy 16 darabost vettünk, elég olcsón. Tényleg nagyon olcsón, de se a márkára se a pontos árra nem emlékszek.

És nekünk még sose szakadt ki.

Nincs nagy különbség olcsó és drága monjuk durex között. Én valahogy nem érzek mást. ugyanolyan minden fajta.

2015. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb óvszer a használt!
2015. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Xtassy ***** válasza:
Trojan Magnum ami nekem a legg jobban bejon.
2016. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!