Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyediek vagyunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyediek vagyunk?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyok a barátommal (mindketten 24 évesek vagyunk). Minden remekül működik köztünk. És a szexuális életünk is nagyon kielégítő. De mégis érdekes. Arról van szó, hogy konkrét aktus, nagyon nagyon ritkán van. Sokszor hónapokig sincs. De ennek ellenére kézzel és orálisan nagyon gyakran kényeztetjük egymást. Megbeszéltük ezt a dolgot egymással.. és arra jutottunk, hogy az orális kényeztetés mindkettőnk számára sokkal izgalmasabb és kielégítőbb mint a hagyományos aktus. Nekem az a tapasztalatom hogy hüvelyi orgazmusra nem vagyok képes, ezért nem hiányzik ez a része viszont fantasztikusan nyal, és hatalmas orgazmusokat élek át vele. Ő pedig imádja szintén ahogy ha orálisan kényeztetem. Tudom hogy neki sem hiányzik a dolog, mert megbeszéltük, és biztosított afelől, hogy ha kívánja akkor úgy fogjuk csinálni. Más pár is van ilyen helyzetben? Hogy a hagyományos aktus háttérbe szorul az orális örömök mellett.

2015. szept. 23. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonló... Csak egyoldalú.
2015. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia. Ez elég érdekes számomra. Nem lehet ,hogy azért nincs aktus mert akkor nincs orgazmusod és a párod szégyenli? Esetleg ezért nem mentek tovább? Ugye amiről te beszélsz az az előjáték, nem vé

letlenül hívják így. Semennyire nem élvezed a sexet?!

2015. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy ez a baj. Elég nyíltan tudunk ezekről a dolgokról beszélni. Mondtam neki hogy nekem soha nem sikerült, sem mással sem csak úgy magamat kényeztetve. Én ezt el is fogadtam, nincs is ezzel semmi bajom, hiszen a csiklómat izgatva földön túli dolgokat élek át vele. Magát az aktust élvezem, csak nem koronázza orgazmus. Ezt ő mind tudja, és érti is hogy működnek ezek a dolgok. Ha mégis rendes aktus van, akkor is úgy csinálja hogy közben kézzel a csiklómat izgatja, és így természetesen orgazmusom is van. De ő is azt mondja, hogy az orális dolgok sokkal jobban izgatják. Néha mikor ránk törnek a vad vágyak, természetesen van egy kis "vad" dugás, de szerintem nincs hiányérzete. Ha lenne mondaná, ebben biztos vagyok.
2015. szept. 23. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Kosztolányi Dezső: Halotti beszéd
2015. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egy nagyon szép vers... :)
2015. szept. 23. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,egyediek,és megismételhetetlenek vagyunk.
2015. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Egy klón levette a sisakját:

'Én most már egyedi vagyok'.

Aztán az összes többi klón is levette a sisakját.

'Most már mind egyediek vagyunk'"

2015. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!