Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan juthatna el a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatna el a barátnőm könnyebben az orgazmusig?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy amelyik lány szokott masztizni, azok könnyebben eljutnak az orgazmusig, mint azok a lányok, akik nem csinálják maguknak.


Ismerem a barátnőm, és 100%, hogy nem szokta csinálni magának. Ezért is lehet, hogy a 2 év együttlét alatt még egyszer sem volt orgazmusa?! (vagyis egyszer volt, de akkor az ujjazással)


Persze az is lehet, hogy velem van a baj, bár én megteszek minden tőlem telhetőt. Sokszor mikor már szinte elzsibbadok, annyira is olyan hosszan csináljuk, akkor is csak az a válasz, hogy még nem volt a közelében az orgazmusnak.


2015. szept. 26. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős a csaj ?
2015. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
21. De mit számít az?
2015. szept. 26. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet: a barátommal sosem tudok elélvezni (se közösüléskor, se nyaláskor, se ujjazáskor), de amikor masztizok, akkor mindig megy.

Szerintem ez nem technikától függ, hanem lelki okai vannak. Nem tudja elengedni magát, túlságosan meg akar felelni neked stb. Beszélgess vele sokat arról, hogy szerinted mit jelent a szex egy kapcsolatban. Amikor nem szexeltek, akkor is mutasd ki a szeretetedet, ne viselkedjek vele máskképp szex közben, mint alapjáraton.


Több ötletem nekem sincs, ezért kaki a szex nekem is.. :(

2015. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amelyik lány masztizik az könnyebben jut el az orgazmusig *ha ő csinálja magának, mert megismeri a testét. Ez a szexre, ha te csinálod vagy ha te nyalod nem vonatkozik.
2015. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én se gyakran csinálom magamnak, mégis a szex során simán elmegyek.


Megeshet, hogy ennek lelki oka van, beszélgess vele erről.

2015. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szal

vannak olyan nők akik hamar megtanulják a testüket és könnyen megy nekik az élvezés

és vannak akiknek sok idő kell rá - kvázi meg kell érjen rá a testük

és vannak aki soha nem képesek rá


ennek semmi köze a masztihoz

mert aki a 2. típusú annak még sok esetben maszival sem sikerül évekig ...


amit tenni tudsz h nem reszeled órákig - ez a legrosszabb szerintem mint a mindentmegteszekértedédes


0. megfelelően nyugodt hely és sok sok óra szabad idő

1. hosszú előjáték - lassan haladj benne

2. csók vetkőztetés lassan simogatás puszilgasd mindenhol

3. nem nem dughatsz most szal tedd el azonnal!

4. kezd el finoman a kezeddel simogatni a szeméremdombját majd a nagy ajkakat beljebb a kisajkakat - mindenképpen legyen elég nedves a kezed!

5. csókkal puszikkal haladj lefele a testén a combok belső fele a hasa szeméremdomb és be a lába közé - és nem abba hagyni a kezeddel közben

6. kezd el nyalni körbe körbe a környékét - figyeld a reakciókat és annak függvényében váltóztad a ritmust - ehhez akár verbális segítséget is kérj!

7. mikor már eléggé megduzzadt a kisajkak és csikló környéke akkor egy de csak egy ujjal simogasd a hüvely bejáratát

8. lassan éppen csak picit behatolva csúsztasd ki be az ujjadat benne

9. a nyalást abba ne hagyd!

10. figyelj arra h az ujjaddal a has felőli oldalt simogasd, olyan hívogató gyerek ide mozdulattal

11. ha ráéreztél a ritmusra ne hagyd abba ! max gyorsíts óvatosan és lassan

12. addig folytasd amíg neki kellemes vagy amíg el nem élvez

+1 a másik kezeddel simogasd a mellét hasát csípőjét ...


sok sikert

2015. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 3. pont nagyon igaz! Elő se vedd a farkad, mert akkor arra fog gondolni, hogy most majd neki is teljesítenie/bizonyítania kell.
2015. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti tipp: nyugodjon le. Engedje el az izmait legyen mindene laza, ezt te is látod hogy mikor feszült. Ha ellazult, csak simán tedd oda az ujjadat. Nem kell bele, csak, hogy érezze. Forgasd, közben lazuljon el. És kis idő után meg is lesz az eredmény. Van egy ismerősöm(nagyon beteg szerintem) ő először amikor egyedül volt egy digitális lázmárőt tett oda, nem nyomta fel magának, csak ott mozgatta. És simán elérte a hatást. De neki ott vagy te, szóval erre semmi szükség. Na hajrá!
2015. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy hosszan csináljátok nem jelent semmit, a nők nagy százaléka nem is képes hüvelyi orgazmusra, vagy ha képes is, az első alkalom valószínűleg nem ilyen lesz...a csiklónál kényeztesd inkább.

Lazítsd el, simogasd mindenfelé, mellén, ahol szereti, kérdez meg hol a legjobb érzés. Utána szájjal vagy kézzel csináld, ismét ő mondja el hogy és hol a legkellemesebb érzés. Ha magának nem csinálja, te segíts neki megtanulni hogy a legkellemesebb, hogyan tud eljutni az orgazmusig. Ha néhányszor sikerül így, utána már szex közben is könnyebb lesz.

2015. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!